שליחת מייל: milo@milo.co.il

Facebook
phone6, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter

שיחת חינם: 1801-22-44-11

חלביות

בתי עסק, כמו מרכולים או חנויות בוטיק המספקים בעבור לקוחותיהם מוצרי חלב, זקוקים לחלביות – מקררים איכותיים ומעוצבים בהם ניתן להניח את המוצרים למכירה בצורה מסודרת, אסתטית ונעימה לעין, וכמובן, לשמור על הטמפרטורה וגובה הלחות הרצוי על מנת ליהנות מאיכות וטיב המזון.

חברת "מילוא קירור" המספקת מקררים מסחריים, מייבא חלביות מן היצרנים המתקדמים ביותר בעולם ומספקת בעבור לקוחותיה מתקני חלביה איכותיים ומעוצבים כאחד.


איכות ועיצוב החלביה:

החלביה, אותו מתקן תצוגה של מוצרי החלב, אינו נועד רק לצורך הצגת המוצרים, אלא מטרתו להפוך את המוצרים לנגישים בעבור הלקוח, נעימים למראה וכמובן, להבטיח את איכות המזון בכל שלב. מתוך כך, בין אם מדובר בחלביה במרכז או בחלביה בצפון, חשוב מאוד לקחת בחשבון מספר פרמטרים לצורך התאמת החלביה.
 • גודל
  חלביות במרכז או חלביות בצפון מגיעות במגוון רחב של גדלים, חשוב מאוד לבחור בגודל הנותן מענה גם לחלל העומד לרשותינו וגם לכמות המוצרים למכירה. על המוצרים להיות מונחים בצורה נעימה לעין ולא דחוסה, ועל כן, גודל, הינו אלמנט חשוב בבחירת החלביה לבית העסק.
 • עיצוב ונגישות
  ללקוח צריך להיות קל לראות את המוצרים ולזהות את המוצרים אותם הוא מחפש על גבי מדפי החלביות, לכן, הנגישות ללקוח הינה חשובה. במקביל לכך, אנחנו גם רוצים שהחלביה תהייה אסתטית ונעימה לעין, על מנת למשוך את הלקוח לרכוש מוצר. שני הפרמטרים הללו, משתלבים להם יחדיו בחלביות המסופקת על ידי חברת "מילוא קירור".

   
 • איכות
  איכות החלביות הינו פרמטר עיקרי ונושא שיש להתייחס אליו בכובד ראש. חלביה צריכה לאפשר לנו ליהנות מטמפרטורות נכונות וויסות הלחות, על מנת שנוכל לשמור על מעדני החלב בצורה האופטימאלית ביותר.

   
 • אנרגיה
  הוצאות החשמל של כל עסק הן דבר שיש לקחת בחשבון, ועל כן, ב "מילוא קירור" תוכלו ליהנות ממוצרים החוסכים באנרגיה, ומאפשרים לכל בית עסק ליהנות מהוצאות פחותות על החשמל הנצרך בעבור קירור מוצרים.

"מילוא קירור" מזמינה אתכם ליהנות ממגוון רחב של חלביות איכותיות ומעוצבות אשר יעניקו לכם את הפתרון האיכותי והמקצועי ביותר לבית העסק שלכם.
 

חלביות עם יחידה פנימית

play4, play, media control, audio

חלביות עם יחידה חיצונית

play4, play, media control, audio
 


בין לקוחותינו:


מילוא קירור חיפה בע"מ
מגוון פתרונות קירור לעסק שלך 
סניף צפון: אזור תעשיה מילואות
טלפונים:
1801-22-44-11

04-9556050 | 03-5626265
סניף מרכז - בקרוב הפתיחה!
 

מלא פרטיך ונציגנו יחזרו אליך בהקדם: