שליחת מייל: milo@milo.co.il

Facebook
phone6, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter

שיחת חינם: 1801-22-44-11

מקררים תעשייתיים | מקררים מסחריים

חברת "מילוא קירור", אחת מן החברות המובילות בתחום מתן פתרונות לקירור תעשייתי בצפון ובמרכז הארץ, מספקת שירותי תיקון ותחזוקה של מקררים תעשייתיים באמצעות טכנאים מוסמכים ומיומן. תיקון מקררים מסחריים דורש ידע, הבנה וניסיון רב שנים, ובחרת "מילוא קירור" תמצאו את אנשי המקצוע הטובים ביותר למשימה זו.

איתור תקלות ותיקון מקררים תעשייתיים
כל בעל מכולת, חנות מזון, בית קפה, מסעדה או מפעל, יודע, כי כאשר ישנה תקלה באחד מן המקררים המסחריים – יש צורך בתיקון מיידי. מערכות הקירור בבית עסק נועדו לשמור על חומרי הגלם באופן האופטימלי ביותר, וכאשר ישנה תקלה, זו עלולה להיות בעיה של ממש ואף לגרום להפסד של בית העסק.

בחברת "מילוא קירור" תוכלו למצוא טכנאי מקרר מסחרי מקצועי ומיומן, אשר יוכל לאתר את התקלה במקרר המסחרי ולבצע את התיקון הטוב והיעיל ביותר. הפריסה הארצית של חברת "מילוא קירור", בשני סניפיה, בצפון ובמרכז, מאפשר לה לספק בעבור לקוחותיה את שירותי התיקון והתחזוקה הטובים והמהירים ביותר.


שירותי תיקון מקררים תעשייתיים ומקררים מסחריים
מבין השירותים הניתנים על ידי חברת "מילוא קירור", ניתן למנות:
  • איתור של תקלות בצורה מהירה ומקצועיות
  • מתן פתרונות אפקטיביים בשטח
  • תיקון של מקררים ומקפיאים מסחריים
  • תחזוקה של מקררים ומקפיאים מסחריים
  • הזמנת חלפים מקוריים
  • אחריות ושירות מקצועי
טכנאי מקרר מסחרי
הטכנאים של חברת "מילוא קירור" הינם טכנאים מיומנים ומוסמכים, אשר עברו את ההדרכות וההכשרות המאפשרות להם לספק שירותי תיקון איכותיים ומקצועיים. הניסיון רב השנים, מאפשר לטכנאי מקרר תעשייתי של  החברה לבצע איתור מהיר וממוקד של מקור התקלה ולבצע את התיקון ביעילות הנדרשת.

צוות החברה פועל על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר ובמתן שירות אישי וליווי מקצועי. כל החלפים הינם חלפים מקוריים, אשר יבטיחו את תקינות מערכת הקירור לאורך זמן ובכפיפות לאחריות החברה על השירות.

חברת "מילוא קירור" - שירות קירור תעשייתי, מזמינה אתכם ליהנות מצוות של טכנאי מקררים מסחריים, חלביות, מעדניות, אשר יספק בעבורכם את התיקון ואת התחזוקה הנדרשת, לשמירה ותפקוד מערכות הקירור בבית העסק. 

 
 


בין לקוחותינו:


מילוא קירור חיפה בע"מ
מגוון פתרונות קירור לעסק שלך 
סניף צפון: אזור תעשיה מילואות
טלפונים:
1801-22-44-11

04-9556050 | 03-5626265
סניף מרכז - בקרוב הפתיחה!
 

מלא פרטיך ונציגנו יחזרו אליך בהקדם: