שליחת מייל: milo@milo.co.il

Facebook
phone6, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter

שיחת חינם: 1801-22-44-11

מעדניות

מקררי מעדניות ניצבים כמעט בכל בית עסק, חנות מכולת, סופר, בתי קפה ואפילו מסעדות בוטיק. מקרר מעדניה נועד על מנת להנגיש את המוצר אל הלקוח, וכמובן, לשמור על טמפרטורת הקירור ואחוזי הלחות המתאימים לשמירת הטיב ואיכות מוצרי המזון.

חברת "מילוא קירור", הנמנית מבין החברות המובילות בישראל ביבוא, שיווק, התקנה ותחזוקה של מקררים מסחריים, תשמח להציע לכם מגוון רחב של מקררי מעדניות, להתאמה מושלמת לצרכים של בית העסק.

סוגי מקררי מעדניה
בחברת "מילוא קירור" תוכלו למצוא מגוון רחב של מעדניות קירור, בעיצובים שונים ומנגנוני קירור שונים, המגיעים אליכם ממיטב היצרנים ברחבי העולם:
  • מעדניה עם אחסנה תחתונה
  • מעדניה עם זכוכיות עגולות מתרוממות
  • מעדניה פתוחה
  • מעדניה סגורה
  • משטחי תצוגה משתנים
  • משטחי עבודה קבועים
ב"מילוא קירור" תוכלו למצוא מעדניות הפועלות על שיטות קירור פנימיות או חיצוניות, וכן, שיטות קירור שונות, בין אם אוויר סטטי ובין אם אוויר מאולץ. הניסיון הרב של חברת "מילוא קירור" בייבוא, שיווק והתקנה של מקררי מעדניה בצפון או מעדניות במרכז, מאפשר לה לסייע לכם בבחירת סוג המעדניה המתאימה ביותר לבית העסק שלכם.

רמות גימור של מעדניות
מבחינת העיצוב של המעדניות, השמיים הם הגבול, וניתן למצוא מגוון עצום של עיצובים ושל רמות גימור, המתאימים למרכולים גדולים או קטנים, וכן לבתי קפה, מסעדות, או מעדניות בוטיק. תוכלו למצוא מעדניות עם זכוכיות מעוגלות, זוויתיות, מעדניות מנירוסטה ובמבחר צבעים, על מנת שתוכלו ליהנות לא רק ממעדניה איכותית, אלא גם ממעדניה מעוצבת המשתלבת בצורה מושלמת עם החלל והעיצוב הכולל של בית העסק.

חברת "מילוא קירור" - קירור תעשייתי, מזמינה אתכם להתרשם מן מהגוון הרחב של המעדניות, לתצוגה ולהגשה של מוצרי מזון, בסגנונות ועיצובים שונים.

צוות "מילוא קירור" ישמח לעמוד לשירותכם ולסייע לכם בבחירת מעדניה המתאימה ביותר לבית העסק שלכם, תוך ליווי אישי, התקנה וכמובן, תחזוקת מערכות הקירור של בית העסק שלכם.
 

מעדניות עם יחידה פנימית

play4, play, media control, audio

מעדניות עם יחידה חיצונית

play4, play, media control, audio
 


בין לקוחותינו:


מילוא קירור חיפה בע"מ
מגוון פתרונות קירור לעסק שלך 
סניף צפון: אזור תעשיה מילואות
טלפונים:
1801-22-44-11

04-9556050 | 03-5626265
סניף מרכז - בקרוב הפתיחה!
 

מלא פרטיך ונציגנו יחזרו אליך בהקדם: