שליחת מייל: milo@milo.co.il

Facebook
phone6, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter

שיחת חינם: 1801-22-44-11

מקפיאים לעוגות וגלידה

כל בית קפה או מסעדה זקוק למקפיא לעוגות, אשר יוכל מצד אחד לשמור על איכות המוצר, אך מצד שני גם להציג אותו לראווה באופן המעוצב והאסתטי ביותר. בחברת "מילוא קירור", הנמנית מבין החברות המובילות בתחום מתן פתרונות לקירור מסחרי ותעשייתי, תוכלו למצוא מגוון רחב, מרשים ואיכותי של מקררים לעוגות, המיובאים מן החברות האירופאיות המקצועיות והמובילות ביותר.

איכות ועיצוב של מקפיא לעוגות:

מקררי תצוגה לעוגות הינם חשובים במיוחד בכל מסעדה או בית קפה, וכל בית עסק, מעוניין להתהדר בויטרינת עוגות מושכת ומעוצבת, אשר מאדירה את העוגה ומרשימה את הלקוח. ויטרינת העוגות היא הפנים של בית העסק, וככזו, עליה לתת מענה למספר צרכים.
  • על מקרר התצוגה לעוגות להיות פרקטי, יש צורך להניח את העוגות בצורה מסודרת, עליו להיות מספיק רחב בכדי להעניק לעוגה נוכחות, לשם כך, תוכלו למצוא מקררי עוגות עם תאורה פנימית ומדפי זכוכית, המאפשרים האדרה והנכחה של המוצר
     
  • על מקרר העוגות להיות לא רק אסתטי מבפנים, אלא גם מבחוץ, בין אם הוא מתהדר במראה זכוכית נקייה עם פרופילים עדינים, בין אם הוא עשוי מנירוסטה או בעל חיפוי עיצובי של עץ. הבחירה במראה של פריזר העוגות צריכה להיות כזו אשר גם מתאימה לעיצוב הכולל של המקום ומתכתבת עם האלמנטים העיצובים בחלל.
     
  • מקררי תצוגה לעוגות צריכים גם להתאים לגודל החלל, על כן, ניתן למצוא דלפקי עוגות, מקררי עוגות עומדים, שוכבים ובגדלים שונים.
     
  • הדבר החשוב לא פחות הוא שמירה על הטמפרטורה ורמת הלחות בתוך המקרר, על מנת שנוכל לשמור על המוצר בצורה האופטימאלית ביותר ובאיכות הגבוהה ביותר.
חברת "מילוא קירור" מתמחה בייבוא של מקררי תצוגה לעוגות מן החברות המתקדמות ביותר בעולם. ב"מילוא קירור" תוכלו למצוא מגוון עשיר של ויטרינות לעוגות, בסגנונות עיצובים שונים ובגדלים משתנים – תוך שמירה והקפדה על איכות הקירור וויסות הלחות באופן האופטימאלי ביותר.

אתם מוזמנים להתרשם מן המגוון הרחב וליהנות ממחירים אטרקטיביים וממבצעים מיוחדים. 
 

מקפיאים לעוגות / גלידה

play4, play, media control, audio

ויטרינות לעוגות

play4, play, media control, audio
 


בין לקוחותינו:


מילוא קירור חיפה בע"מ
מגוון פתרונות קירור לעסק שלך 
סניף צפון: אזור תעשיה מילואות
טלפונים:
1801-22-44-11

04-9556050 | 03-5626265
סניף מרכז - בקרוב הפתיחה!
 

מלא פרטיך ונציגנו יחזרו אליך בהקדם: