שליחת מייל: milo@milo.co.il

Facebook
phone6, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter

שיחת חינם: 1801-22-44-11

מקפיאים

בחנויות לממכר מזון ואף במסעדות או בתי קפה אנחנו פעמים רבות רואים מקפיא שוכב, אך לא תמיד מייחסים לו כל חשיבות. המקפיא השוכב הינו בעל יכולת הקפאה סטטית, ומאפשר לנו לשמור את המזון קפוא, בין אם מדובר במוצרי חלב, כמו גלידות או ארטיקים, ובין אם מדובר במוצרי בשר.

חברת "מילוא קירור", אשר נמנית מבין החברות המובילות בתחום יבוא, שיווק, התקנה ואחזקה של מקררים מסחריים, מציעה לכם מגוון רחב של מקפיאים, בין אם מקפיא דלתות זכוכית, מקפיא לקיוסק, מקפיא לתרופות, מקפיאים לעוגות וגלידה, מקפיאים למכולת ועוד.

סוגי מקפיאים שוכבים
ישנם מספר סוגים של מקפיאים שוכבים, חלקם נועד לשמור את המזון בצורה אטומה, כמו במקרים של אחסון מזון, בהם רק לעובדים יש גישה אל חומרי המזון, וכן, מקפיאים המיועדים גם לתצוגה והנגשת המוצר אל הלקוח. נוכל למצוא מקפיא דלתות זכוכית הזזה, כמו בקיוסקים רבים ברחבי הארץ ובחנויות הסופר הגדולים, או מקפיאים סגורים הרמטית, אותם בדרך כלל נפגוש במטבח המסעדה.

בחירת מקפיא שוכב
כאשר אתם באים לבחור מקפיא שוכב לבית העסק שלכם, אתם צריכים לקחת בחשבון מספר נתונים, אשר מאפשרים לנו לעשות את הבחירה הנכונה ביותר:
  • כמות חומרי המזון לאחסון
  • שיטת ההקפאה
  • סוג סגירת המקפיא
  • האם הוא מיועד לעובדי המקום או ללקוחות
  • האם המקפיא נמצא בחלל הקדמי של בית העסק
המשתנים הללו, יאפשרו לכם לבחור את המקפיא השוכב לבית העסק שלכם בצורה הנכונה ביותר. חברת "מילוא קירור" תשמח כמובן לעמוד לשירותכם ולסייע לכם את בחירת המקפיא המתאים ביותר לצרכים שלכם.

מקפיא שוכב הינו אחד האלמנטים החשובים בכל בית ממכר מזון, ובעיקר, כאשר מדובר במדינת ישראל בה רמת הלחות והחום הינה גבוהה במיוחד. "מילוא קירור" המתמחה ביבוא, שיווק, התקנה ותחזוקה של מקפיאים שוכבים, תשמח לעמוד לשירותכם ולאפשר לכם ליהנות מאחד ממגוון המקפיאים המתקדמים ביותר והאיכותיים ביותר לבית העסק שלכם. 
 

מקפיאים עם יחידה פנימית

play4, play, media control, audio

מקפיאים עם יחידה חיצונית

play4, play, media control, audio
 


בין לקוחותינו:


מילוא קירור חיפה בע"מ
מגוון פתרונות קירור לעסק שלך 
סניף צפון: אזור תעשיה מילואות
טלפונים:
1801-22-44-11

04-9556050 | 03-5626265
סניף מרכז - בקרוב הפתיחה!
 

מלא פרטיך ונציגנו יחזרו אליך בהקדם: