שליחת מייל: milo@milo.co.il

Facebook
phone6, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter

שיחת חינם: 1801-22-44-11

מקררים

בתי עסק שונים נזקקים להתקנה של מקרר פתוח לצורך שמירה על מוצרי מזון או תרופות בטמפרטורה ובלחות הרצויה. חברת "מילוא קירור" מתמחה בייבוא של מקררים פתוחים ומקררי ויטרינה לכל סוגי העסקים והמפעלים מן היצרנים הטובים בעולם ומאפשרת לכם ליהנות מאיכות של קירור.

סוגי מקררים פתוחים
את המקררים הפתוחים ניתן למצוא במגוון רחב של סגנונות וגדלים וברמות גימור שונות, כמו מקרר נירוסטה או מקרר ויטרינה, כך שניתן להתאים בדיוק את סידור המוצרים לצרכים של בית העסק ואת הנגישות של המוצרים אל הלקוחות או אל עובדי בית העסק. מקררים פתוחים מגיעים גם בגדלים משתנים, על מנת ליצור התאמה בין החלל לבין כמות המוצרים הנדרשים בקירור.

בחירת מקררים פתוחים
כאשר באים לבחור מקרר לעסק, חשוב לקחת בחשבון מספר פרמטרים חשובים:
  • כמות המוצרים הנדרשים לקירור
  • גודלו של המקרר
  • נגישות המוצרים אל לקוחות או אל עובדים
  • עיצוב ורמת גימור
  • יכולת ויסות טמפרטורה ורמת לחות
  • צריכת אנרגיה
יש לקחת בחשבון את כלל הפרמטרים הללו כאשר באים לבחור מקרר פתוח לבית העסק, על מנת ליהנות מהתאמה איכותית ומלאה בין הצרכים לבין אפשרות הקירור. בשל כך, חברת "מילוא קירור", אשר נמנית מבין החברות המובילות בתחום של יבוא והתקנת מקררים תעשייתיים ומסחריים, מעמידה לרשות לקוחותיה את הניסיון והמקצועיות שצברה בתחום, ומאפשר להם ליהנות מהתאמה אישית ומניצול מקסימאלי של אפשרויות קירור המוצרים.

בחברת "מילוא קירור" תוכלו למצוא מגוון רחב של מקררים פתוחים, מקרר לתרופות, מקרר למזון, מקרר לחומרי גלם בסגנונות ועיצובים שונים. אתם מוזמנים להתרשם מן המגוון הרחב של סוגי המקררים וליהנות משירות אישי ומקצועי לכל אורך הדרך, כמו גם בתהליך בחירת המקרר, התקנת המקרר וכמובן, תחזוקה ומענה בעת תקלות. הצוות המקצועי של חברת "מילוא קירור" - פתרונות קירור מסחרי, הפועל בשני סניפים בארץ ומספק מענה לכל אזור הצפון והמרכז, ישמח לעמוד לשירותכם. 
 

מקררים ודלפקים מנירוסטה

play4, play, media control, audio

מקררים עם דלת זכוכית

play4, play, media control, audio

מקררים עם דלת אטומה

play4, play, media control, audio

מקרר/מקפיא מיני

play4, play, media control, audio
 


בין לקוחותינו:


מילוא קירור חיפה בע"מ
מגוון פתרונות קירור לעסק שלך 
סניף צפון: אזור תעשיה מילואות
טלפונים:
1801-22-44-11

04-9556050 | 03-5626265
סניף מרכז - בקרוב הפתיחה!
 

מלא פרטיך ונציגנו יחזרו אליך בהקדם: