שליחת מייל: milo@milo.co.il

Facebook
phone6, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter

שיחת חינם: 1801-22-44-11

פריזר

עסקי מזון רבים תלויים בעבודה היום יומית שלהם במוצרים המאפשרים קירור מהיר או הקפאה לצורך שמירה על טריות ואיכות חומרי הגלם או המזון. חברת "מילוא קירור" מספקת בעבור לקוחותיה מגוון רחב של פריזרים המאפשרים לבתי העסק ליהנות מאיכות ושמירה על חומרי הגלם, תוך התחשבות בצריכת האנרגיה והקטנת עלויות התפעול של בית העסק.

מקפיאים מקצועיים
 הפריזר נועד לשמירה על איכות וטיב המזון לאורך זמן. בכל בית עסק העוסק בתחום המזון, יש צורך לשמור את המוצרים בהקפאה. חברת "מילוא קירור" מייבאת מגוון רחב של פריזרים מסחריים ותעשייתיים מן היצרניות המובילות ביותר בעולם, ומציע פתרונות חדשניים ואיכותיים על שמירה והקפאה מזון באמצעות פריזר ושוק פריזר -  shock freezer, אשר הינו מקפיא רציף המיועד לכל מטרה בתחום המזון וחומרי הגלם.

סוגי פריזרים
ניתן היום למצוא מגוון רחב של פריזרים, בין אם כחדרי קירור, ובין אם יחידות הקפאה עצמאיות בגדלים שנים ובאפשרויות אחסון שונות. רמת הגימור ומערכות ההקפאה של הפריזרים הינו נושא אשר יש לקחת בחשבון כאשר באים לבחור את מערכת ההקפאה לבית העסק. תוכלו למצוא מקפיאים עומדים, או מקפיאים שוכבים המאפשרים גם עבודה מעל המקפיא. הצוות המקצועי של "מילוא קירור" ישמח לעמוד לשירותכם ולסייע לכם בבחירה הנכונה והמתאימה ביותר עבורכם.
 
פריזר
החשיבות של הפריזר
 לפריזר איכותי יש חשיבות רבה מאוד לצורך שמירה על טיב ואיכות המזון. יש צורך בבקרה אקלימית איכותית ביותר, תוך ויסות תנאי הלחות. הפריזר מאפשר לנו להקפיא לחמים, בשרים או כל מוצר מזון אחר, או חמר גלם, אשר צריך להיות בטמפרטורה נמוכה, ועל כן, יש להקפיד בבחירה של פריזר מתאים לבית העסק שלכם.

"מילוא קירור" - יבוא ושיווק מעדניות ומקררים, הנמנית מן החברות המובילות בתחום הקירור המסחרי והתעשייתי, תשמח לעמוד לשירותכם ולאפשר לכם ליהנות מפריזר איכותי, מקצועי וחסכוני לבית העסק שלכם. הצוות המקצועי של "מילוא קירור" מספק שירותי התקנה ותחזוקה של כל מוצרי הקירור, וישמח ללוות אתכם באופן מקצועי ובשירות אישי. 
 
 


בין לקוחותינו:


מילוא קירור חיפה בע"מ
מגוון פתרונות קירור לעסק שלך 
סניף צפון: אזור תעשיה מילואות
טלפונים:
1801-22-44-11

04-9556050 | 03-5626265
סניף מרכז - בקרוב הפתיחה!
 

מלא פרטיך ונציגנו יחזרו אליך בהקדם: