שליחת מייל: milo@milo.co.il

Facebook
phone6, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter

שיחת חינם: 1801-22-44-11

קירור תעשייתי

חברת "מילוא קירור" היא אחת מן החברות המובילות בתחום מתן פתרונות לקירור תעשייתי. חברת "מילוא קירור" מספרת שירותי יבוא, התקנה ואחזקה של מערכות קירור תעשייתיים, בין אם במקררים תעשייתיים או מקפיאים תעשייתיים.

פתרונות קירור תעשייתי
תעשיות רבות, בין אם בתחום המזון ובין אם בתחום התרופות או הקוסמטיקה, משתמשות במקרר תעשייתי או מקפיא תעשייתי לצורך שמירה על איכות חומרי הגלם.

מתוך כך, כאשר באים לתכנן את אפשרויות הקירור או ההקפאה בכל מפעל או תעשייה, אנחנו צריכים לקחת בחשבון מספר פרמטרים חשובים:
  • גודל ותפוקה
  • חסכון בעלויות
  • מענה לתקלות
ב"מילוא קירור" אתם מוזמנים ליהנות מייעוץ ותכנון מקצועי של מערכות הקירור בתעשייה או במפעל שלכם, כמו גם בכל חנות לממכר מזון, מסעדה, מכולת ועוד. הניסיון רב השנים של החברה, מאפשר לה להתאים בעבורכם בדיוק את המקרר התעשייתי או המקפיא התעשייתי לפי הצרכים שלכם, תוך התחשבות ומתן מענה בעת תקלות, וכמובן, בחסכון בעלויות צריכת החשמל.

יתרונות הקירור התעשייתי המודרני
למערכות קירור תעשייתי מתקדם יש שני יתרונות עיקריים, ההופכים אותו לכדאי במיוחד, מצד אחד, עלייה בתפוקת איכות הקירור וטיב הקירור או ההקפאה, אך מצד שני, חסכון באנרגיה. לאור המצב הנוכחי של היום, בו מחירי החשמל מאמירים, בחירה בפתרונות קירור או הקפאה מתקדמים, מאפשרים לכל בית עסק או תעשייה לחסוך בעלויות הקירור ולהתייעל. על כן, חברת "מילוא קירור" בודקת היטב את המוצרים אותם היא משווקת על מנת לאפשר לכל בית עסק או מפעל, ליהנות מחסכון משמעותי באנרגיה.

שירותי תחזוקה מקררים ומקפיאים תעשייתיים
שלא כמו המקרר או המקפיא הביתי, מקרר תעשייתי דורש תחזוקה נכון, ועל כן, במקרה של תקלה, חברת "מילוא קירור" עומדת לרשות לקוחותיה ומספקת להם שירותי תחזוקה ומענה מהיר לכל צורך או תקלה. הצוות המיומן והמקצועי של "מילוא קירור" יבטיח לכם את איכות המוצר וטיב תפוקת הקירור בצורה הטובה ביותר.

"מילוא קירור" - יבוא ושיווק מקררים, מזמינים אתכם ליהנות ממגוון רחב של אפשרויות קירור תעשייתי, החברה מספקת מקררים תעשייתים בחיפה ובתל אביב במחירים אטרקטיביים ובשירות איכותי ומקצועי.  
 


בין לקוחותינו:


מילוא קירור חיפה בע"מ
מגוון פתרונות קירור לעסק שלך 
סניף צפון: אזור תעשיה מילואות
טלפונים:
1801-22-44-11

04-9556050 | 03-5626265
סניף מרכז - בקרוב הפתיחה!
 

מלא פרטיך ונציגנו יחזרו אליך בהקדם: