התקשרו! 03-5626265

דלפקים מנירוסטה

מקרר דלפק עם 4 דלתות- GN

פירוט על המוצר >

מקרר דלפק עם 3 דלתות- DAIQUIRI

פירוט על המוצר >

מקרר דלפק עם 2 דלתות- DAIQUIRI

פירוט על המוצר >

מקרר דלפק עם מגירות GN - 4100

פירוט על המוצר >

מקרר דלפק עם סלטיה עליונה TEQUILA

פירוט על המוצר >

TEQUILA- מקרר דלפק עם סלטיה עליונה מוגבהת

פירוט על המוצר >

מקרר דלפק עם סלטיה GN/TN 4100

פירוט על המוצר >

VRX - סלטיה זכוכית מעוגלת / ישרה

פירוט על המוצר >

מקרר דלפק

אם אתם בעליי מסעדה או ארגון גדול שיש לו מטבח שעובד ללא הפסקה ,הדבר הנכון בשבילכם כדי גם לקרר את כל המוצרים שלכם וגם אפשרות לעבוד תוך כדי, הוא לרכוש מקרר דלפק איכותי ומקצועי לעבודה יום יומית.

מקרר דלפק אשר נמכר בחברת “מילוא קירור חיפה בע”מ” עומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות. חברתנו מקפידה על ייבוא, שיווק ומכירה של המקררים והמקפיאים המסחריים האיכותיים ביותר בענף הקירור התעשייתית. אמצעי הקירור השונים אשר תוכלו למצוא בקטלוג המוצרים שלנו מיוצרים על ידי החברות האירופאיות המובילות את התחום.

כל מה שחשוב לדעת על מקרר דלפק

מקרר דלפק הינו המענה האולטימטיבי למטבחים בהם מתבצעת עבודת בישול והכנת מזון שוטפת. המקררים המיוחדים הללו מאפשרים לכם לחסוך במקום בו בזמן שהם מעניקים לכם משטח עבודה מיוחד ונוח אשר עשוי מן החומרים האיכותיים ביותר. בעת בחירה של מקרר דלפק יהיה עליכם להבין מה הם הצרכים שלכם מעבר למקום אחסון בקירור. קיימים דגמים שונים, כאשר כל אחד מהם יכול לענות על צורך אחר. על כן חשוב להתאים את המקרר לאופי הפעילות של העסק שלכם.

מבנה של המטבח יהיה חייב להיות הקריטריון הראשון על פיו תוכלו לסנן את הדגמים השונים של המקררים. דבר זה ישפיע על מבנה וגודל המקרר אותו אתם יכולים לרכוש.

גודלו של מקרר הדלפק חייב להתאים לכמויות המזון המשוערות אותן אתם מתכננים לאחסן בקירור.

חשוב לזכור כי הדגמים השונים של מקררי הדלפקים יכולים להתאים לתקציבים שונים. לקבלת הצעת מחיר והתאמה מדויקת של מקרר לתקציב שלכם תוכלו ליצור קשר עם חברתנו והצוות המקצועי שלנו ישמח לענות על כל שאלה ולייעץ בנוגע למקרר המתאים ביותר לכם.

מילוא קירור – מעמידים לרשותכם מקררי דלפק האיכותיים ביותר

המקררים והמקפיאים האיכותיים ביותר כבר לא מחוץ להישג ידכם. כעת אתם יכולים למצוא את אמצעי הקירור המקצועיים ביותר בחברת “מילוא קירור”. כאן תוכלו לאתר את המקררים שיענו על כל צורך מקצועי שלכם, הן מבחינת מקום אחסון והן מבחינת עמידות ושימושיות לאורך שנים ארוכות. בין אם אתם זקוקים למקרר דלפק, מקרר גלידות או אפילו שוק פריזר, תוכלו למצוא את הסחורה האיכותית ביותר באתר שלנו.

העסק שלך צריך יותר

צריך קירור טוב למוצרים שלך?

תערוכת "ישרא-פוד" 2018, גני התערוכה תל אביב

השקת ליין חדש של מקפיאים ומקררים מסחריים מהמותגים המובילים באירופה.
דגמים חדשים למקפיאים וויטרינות לעוגות.
ליין של מוצרים חדשים במגוון צבעים.

בין מוצרינו:

מעדניות בגדלים שונים | מקררים פתוחים למוצרי חלב, ירקות ונקניקים | מקפיאים לעוגות | פתרונות קירור לחברות ומשווקים | מקררים ומקפיאים לעוגות מקפיאים לתצוגה ואחסון דלפקים מנירוסטה ועוד...

לעסק שלך ללקוחות שלך

צריך קירור טוב למוצרים שלך?

חברות לבניית אתרים חברות לבניית אתרים
קטלוג
מילוא קירור בע"מ

צריך מקרר לעסק? מצויין, יש לנו הצעה משתלמת עבורך