התקשרו! 03-5626265

ויטרינות לעוגות

EVOK

פירוט על המוצר >

NEW CIELO - ויטרינה לקירור והקפאה

פירוט על המוצר >

CIELO - ויטרינה לקירור והקפאה

פירוט על המוצר >

ויטרינת עוגות HTR120

פירוט על המוצר >

מקרר ויטרינה

במידה ואתם מחפשים אחר מקרר ויטרינה איכותי, חברת “מילוא קירור חיפה בע”מ” בו הכתובת הנכונה עבורכם. חברתנו המובילה את ענף הקירור התעשייתי בארץ. אנו עוסקים בייבוא, שיווק ומכירה של מקררים ומקפיאים מסחריים מתוצרת מיטב החברות האירופאיות. בנוסף אנו מעניקים שירותי תיקון ותחזוקה של מקררים תעשייתיים באמצעות צוות הטכנאים המיומנים והמנוסים ביותר. הצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת ולספק את המידע והייעוץ הדרוש לכם על מנת שתוכלו לבחור את אמצעי הקירור שמתאימים לכם בצורה המדויקת מכל.

יתרונותיו של מקרר ויטרינה

מקרר ויטרינה הינו מקרר אשר מתאים במיוחד לעסקים שונים אשר קרובים לתעשיית המזון, בין אם בתי קפה ומסעדות או אפילו חנויות ומרכולים שונים.

מקררי הוויטרינה מאפשרים שמירה על טריותם של המזון והמוצרים אותם אנו מוכרים.

המוצרים מוצגים לראווה בפני הלקוחות הפוטנציאליים ומרמזים על השפע אשר בית העסק שלכם מציע.

הצגה בולטת של הסחורה במדפיו של מקרר ויטרינה מציג בצורה מעניינת את המוצרים בפני הלקוחות, כך שתוכלו לבחור אילו מוצרים אתם מעדיפים שהלקוחות יתייחסו אליהם. כך למעשה לקדם מכירות של מוצרים ספציפיים.

עסקים אשר מציגים את הסחורה שלהם לראווה מצליחים לשפר את אחוזי המכירות שלהם בצורה משמעותית.

ניתן יהיה להוסיף למקרר מדפים שקופים אשר יצליחו ללא ספק לשפר את מראהו של המקרר. וכל ידי כך למעשה להסב את תשומת ליבו של קהל הלקוחות שלכם אל המקרר.

מקרר ויטרינה – המקרר הנוח ביותר

מעניין לגלות כי דווקא מקרר ויטרינה הוא אחד מן המקררים הנוחים ביותר, הן לעובדים והן ללקוחות. זאת מפני שניתן לראות את תכולתו של המקרר מבלי שיתעורר הצורך לפתוח אותו. דבר זה מסייע גם לחיסכון רב בצריכת האנרגיה של המקרר מפני שאין צורך לפתוח את הדלת.

צרו קשר עוד היום עם חברת “מילוא קירור חיפה בע”מ” על מנת לקבל מידע נוסף אותו המוצרים השונים אשר עומדים לרשותכם. נשמח לענות על כל שאלה בצורה המדויקת והמקצועית ביותר ולספק לכם את השירות האיכותי והאדיב ביותר.

העסק שלך צריך יותר

צריך קירור טוב למוצרים שלך?

תערוכת "ישרא-פוד" 2018, גני התערוכה תל אביב

השקת ליין חדש של מקפיאים ומקררים מסחריים מהמותגים המובילים באירופה.
דגמים חדשים למקפיאים וויטרינות לעוגות.
ליין של מוצרים חדשים במגוון צבעים.

בין מוצרינו:

מעדניות בגדלים שונים | מקררים פתוחים למוצרי חלב, ירקות ונקניקים | מקפיאים לעוגות | פתרונות קירור לחברות ומשווקים | מקררים ומקפיאים לעוגות מקפיאים לתצוגה ואחסון דלפקים מנירוסטה ועוד...

לעסק שלך ללקוחות שלך

צריך קירור טוב למוצרים שלך?

חברות לבניית אתרים חברות לבניית אתרים
קטלוג
מילוא קירור בע"מ

צריך מקרר לעסק? מצויין, יש לנו הצעה משתלמת עבורך