התקשרו! 03-5626265

ויטרינות לעוגות

BAFFIN

פירוט על המוצר >

EGEO

פירוט על המוצר >

EVOK

פירוט על המוצר >

CIELO - ויטרינה לקירור והקפאה

פירוט על המוצר >

ויטרינת עוגות HTR120

פירוט על המוצר >

מקרר ויטרינה

במידה ואתם מחפשים אחר מקרר ויטרינה איכותי, חברת “מילוא קירור חיפה בע”מ” בו הכתובת הנכונה עבורכם. חברתנו המובילה את ענף הקירור התעשייתי בארץ. אנו עוסקים בייבוא, שיווק ומכירה של מקררים ומקפיאים מסחריים מתוצרת מיטב החברות האירופאיות. בנוסף אנו מעניקים שירותי תיקון ותחזוקה של מקררים תעשייתיים באמצעות צוות הטכנאים המיומנים והמנוסים ביותר. הצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת ולספק את המידע והייעוץ הדרוש לכם על מנת שתוכלו לבחור את אמצעי הקירור שמתאימים לכם בצורה המדויקת מכל.

יתרונותיו של מקרר ויטרינה

מקרר ויטרינה הינו מקרר אשר מתאים במיוחד לעסקים שונים אשר קרובים לתעשיית המזון, בין אם בתי קפה ומסעדות או אפילו חנויות ומרכולים שונים.

מקררי הוויטרינה מאפשרים שמירה על טריותם של המזון והמוצרים אותם אנו מוכרים.

המוצרים מוצגים לראווה בפני הלקוחות הפוטנציאליים ומרמזים על השפע אשר בית העסק שלכם מציע.

הצגה בולטת של הסחורה במדפיו של מקרר ויטרינה מציג בצורה מעניינת את המוצרים בפני הלקוחות, כך שתוכלו לבחור אילו מוצרים אתם מעדיפים שהלקוחות יתייחסו אליהם. כך למעשה לקדם מכירות של מוצרים ספציפיים.

עסקים אשר מציגים את הסחורה שלהם לראווה מצליחים לשפר את אחוזי המכירות שלהם בצורה משמעותית.

ניתן יהיה להוסיף למקרר מדפים שקופים אשר יצליחו ללא ספק לשפר את מראהו של המקרר. וכל ידי כך למעשה להסב את תשומת ליבו של קהל הלקוחות שלכם אל המקרר.

מקרר ויטרינה – המקרר הנוח ביותר

מעניין לגלות כי דווקא מקרר ויטרינה הוא אחד מן המקררים הנוחים ביותר, הן לעובדים והן ללקוחות. זאת מפני שניתן לראות את תכולתו של המקרר מבלי שיתעורר הצורך לפתוח אותו. דבר זה מסייע גם לחיסכון רב בצריכת האנרגיה של המקרר מפני שאין צורך לפתוח את הדלת.

צרו קשר עוד היום עם חברת “מילוא קירור חיפה בע”מ” על מנת לקבל מידע נוסף אותו המוצרים השונים אשר עומדים לרשותכם. נשמח לענות על כל שאלה בצורה המדויקת והמקצועית ביותר ולספק לכם את השירות האיכותי והאדיב ביותר.

מקרר ויטרינה קטן

בכל הקשור לפתרונות קירור לעסק, אין ספק שיש היום שלל דגמים, עיצובים וסגנונות. מקררים תעשייתיים, מקפיאים ודלפקי תצוגה שקופים, כל אחד מאלה יכול להתאים למטבחים הגדולים, למסעדות ולבתי המלון. למעשה, אנחנו רואים היום מקרר ויטרינה בבתי קפה ובקונדיטוריות, ברשתות המזון ואצל בעלי עסקים אחרים שרוצים למכור מוצרים טריים ואיכותיים, ללא פשרות. מצד שני, לכל עסק מאפיינים ייחודיים משלו, ולפני שתבחרו מקרר ויטרינה קטן או גדול, כדאי להכיר את החלופות ולהתייעץ עם המומחים בתחום. חברת “מילוא קירור חיפה בע”מ” מציעה לכם לקבל את ההחלטה בקלות וביעילות, עם אנשי צוות מיומנים שילוו אתכם בכל דילמה, עד לקבלת ההחלטה המושלמת.

מקרר ויטרינה – אסתטיקה ופונקציונליות

לפני שאתם בוחרים מקרר ויטרינה לעוגות ולמאפים, ובזמן שאתם מתלבטים מה הוא הפתרון האידאלי עבורכם, חשוב להבין כי המקרר הוא פתרון שמספק מענה לשורה ארוכה של צרכים:

 • מענה מדויק לצרכי העסק הבסיסיים: המקרר יכול להתאים לשימושים ולהיקפי עבודה שונים
 • תצוגה אסתטית יותר: הצגת עוגות, מאפים ומוצרי מזון אחרים היא מרשימה וטובה יותר
 • טכנולוגיית קירור: טכנולוגיית הקירור הינה חדישה ומתקדמת, כאשר יחידות הקירור הן איכותיות

השילוב בין פונקציונליות לעיצוב מרשים ותצוגה אסתטית, זהו השילוב שהופך את המקרר שלכם לכלי משמעותי כל כך בעסק. אז נכון, לפני שאתם בוחרים מקרר ויטרינה מחיר המקרר הוא נושא חשוב למדי, אבל הוא בוודאי לא המשתנה היחיד אליו כדאי להפנות את תשומת הלב. עיצוב המקרר, גודלו וההתאמה שלו למאפייני העסק ולצרכיו, אלה הם הנושאים המרכזיים שאמורים להשפיע על תהליך קבלת ההחלטות שלכם.

מקרר ויטרינה מחיר משתלם במיוחד

מקרר ויטרינה קטן לבית הקפה האינטימי או מקרר גדול יותר למסעדה רחבת הידיים, את כל הפתרונות הללו תוכלו למצוא תחת קורת גג אחת. חברת “מילוא קירור חיפה בע”מ” פורשת בפניכם את כל האפשרויות המתאימות לכם, את שלל הדגמים ואת המענה המדויק שישדרג את חוויית הקנייה של הלקוחות המגיעים אל בית העסק. הכול, כדי לאפשר לכם להעניק שירות מצוין ולמכור מוצרים ברמה הגבוהה ביותר, וללא פשרות.

מקרר ויטרינה עומד

תחום הקירור התעשייתי הגדול והמגוון מתייחס למספר גדול של סוגי ודגמי מכשירי וציודי קירור. בעסקים רבים ניתן למצוא את המקררים והמקפיאים התעשייתיים הגדולים והיעילים בחלקם האחורי, כלומר, אותו חלק שאליו הלקוחות אינם רשאים להיכנס, כדוגמת המטבח במסעדה, למשל, בעוד שבחלק ניכר מהעסקים ישנו צורך שם במקרר ב”חזית” העסק, המקום שאותו פוגשים ורואים הלקוחות בעת השהיה בעסק. צורך זה רלוונטי לבתי עסק כמו סופרמרקט, מעדנייה, בית קפה או מאפיה ולעוד בתי עסק מסוגים נוספים, בהם, מקרר ויטרינה מציג בפני הלקוחות את המאכלים, המאפים או מצרכי המזון בצורה מפתה. לייעוץ ופרטים נוספים פנו אל חברת “מילוא קירור חיפה בע”מ”.

מקרר ויטרינה – קירור ואסתטיקה גם יחד

על אף שניתן למצוא סוגים שונים של מקררים עם ויטרינה, הרעיון הכללי שמאחורי כל סוג מקרר ויטרינה הוא משותף מקרר תעשייתי, שהוא בעל נפח גדול ומיועד לשימושם של בתי עסק, ולא לדירות או לבתים פרטיים, שהוא מאפשר למזון הנמצא בתוכו קירור אמין ויעיל, תוך הצגת תכולתו בדרך אסתטית המגרה את הלקוח לרכוש אותו.

להצגה אסתטית של מאפים, מזון מוכן, מצרכי מזון ואפילו משקאות חשיבות מרובה בהצלחת מכירתו, וכיום, כבר אין כל ספק, כי לעסק המציג את המוצרים שאותם הוא מוכר בצורה אסתטית לעיני לקוחותיו, יש סיכויים טובים וגבוהים יותר להצליח במכירתם. על אף שמחקרי שיווק רבים מוכיחים זאת, לא נצטרך להסתמך עליהם, אלא, נוכל לעשות בעצמנו ועל עצמנו, ניסוי פשוט – נסתדר מזון בצלחת אחת בצורה אטרקטיבית ומעוררת תאבון, ובצלחת השנייה, פשוט נארום אותו ללא כל סדר. מי מהצלחות תעורר בנו חשק רב יותר לאכול? באכילתה של מי נהנה יותר? זהו בדיוק העיקרון המנחה מאחורי מקרר ויטרינה, ולכן, לא רק עצם רכישתו חשובה, אלא גם אופן סידור המוצרים בתוכו.

 קטגוריות שונות

מקררי הוויטרינה מחולקים לקטגוריות שונות, לרוב, על פי סוגי המזון שאותם הם מאחסנים ומקררים, ומכאן, נובעות גם תכונותיהם השונות. כך שכל סוג כזה של מקרר יהיה מיוחד בעיצובו ובצורתו במטרה להתאים, ספציפית, לממכר סוג המזון המסוים. כך, למשל, ניתן למצוא מקרר ויטרינה לעוגות, השונה במהותו ממקרר הוויטרינה המיועד להצגת נקניקים או גבינות. פנו עוד היום למומחים שלנו בחברת “מילוא קירור חיפה בע”מ”, החברה מתמחה בייבוא, שיווק ומכירה של מקררים ומקפיאים מסחריים מתוצרת מיטב החברות האירופאיות.

מקרר ויטרינה

יש לכם דילמה לגבי הדרך הכי טובה שיש להציג את המוצרים שאתם מוכרים? הכנסתם מוצרים חדשים לסופר שלכם או לחנות שאתם מנהלים וחשוב לכם להציג אותם בפני הלקוחות? אם כך, כדאי שתדעו: מקרר ויטרינה זה פתרון נהדר. בעזרת מקרר כזה אתם לא רק שומרים על הכול בטמפרטורה הרצויה, אלא אתם גם מציגים את המוצרים כך שכולם יוכלו לראות אותם. לכן, אם תוכלו לפנות עוד היום אל המומחים בתחום הזה ולקנות מהם את המקרר הדרוש לכם, איפה כאן ההתלבטות? חברה מובילה בתחום הזה שתוכל להציע לכם מקררים מגוונים לתעשיות שונות היא חברת מילוא קירור חיפה בע”מ. החברה, שקיימת כבר משנת 1986, תיתן לכם שירות נהדר לצג מגוון רחב של מקררים שתוכלו לבחור ביניהם, אז למה אתם מחכים?

איזה מקרר ויטרינה אתם רוצים?

מה שאולי מעט יפתיע אתכם כאשר תתחילו לחפש מקרר ויטרינה, זה שיש אפשרויות שונות. למען האמת, קיימים כל כך הרבה מקררים, עד כי בחירת המקרר הנכון לכם זו משימה שלא יהיה לכם קל להתמודד איתה. לכן שווה לבדוק תחילה מה בעצם אתם מחפשים. למשל, האם אתם יודעים באיזה גודל תרצו את המקרר החדש שלכם? והאם אתם יודעים האם אתם מעדיפים מקרר ויטרינה פתוח או שאולי מקררים אחרים יוכלו להתאים לעסק שלכם? חשוב להבין שלכל עסק יש דרישות אחרות ולכן ברור מדוע יש גם מגוון רחב של אפשרויות.

כמה עולים מקררים תעשייתיים כאלה בדרך כלל?

זה לא משנה איזה סוג של מקרר אתם רוצים לשלב בעסק שלכם. מה שבטוח זה שלא תרצו לשלם עליו מחיר יותר מידי גבוה, כי למה להתנדב לשלם על המקרר מחיר מופקע? זו למעשה עוד סיבה נהדרת שבגללה חברת מילוא קירור חיפה בע”מ זו בחירה נכונה. מעבר לכך שלחברה הזאת יש ניסיון ובנוסף לכך שכאן יש מגוון רחב של מוצרים, אתם תראו שכאן גם המחירים נוחים. אתם מעוניינים לקבל עזרה בבחירת המקרר הנכון לכם? התקשרו כבר עכשיו למספר: 077-2318882 ותראו שגם אתם, כמו כל הלקוחות האחרים שפנו אל החברה המובילה הזאת, לא תצטערו על בחירתכם.

העסק שלך צריך יותר

צריך קירור טוב למוצרים שלך?  תערוכת "ישרא-פוד" 2018, גני התערוכה תל אביב

  השקת ליין חדש של מקפיאים ומקררים מסחריים מהמותגים המובילים באירופה.
  דגמים חדשים למקפיאים וויטרינות לעוגות.
  ליין של מוצרים חדשים במגוון צבעים.

  בין מוצרינו:

  מעדניות בגדלים שונים | מקררים פתוחים למוצרי חלב, ירקות ונקניקים | מקפיאים לעוגות | פתרונות קירור לחברות ומשווקים | מקררים ומקפיאים לעוגות מקפיאים לתצוגה ואחסון דלפקים מנירוסטה ועוד...

  לעסק שלך ללקוחות שלך

  צריך קירור טוב למוצרים שלך?   חברות לבניית אתרים חברות לבניית אתרים
   קטלוג
   מילוא קירור בע

   צריך מקרר לעסק? מצוין, יש לנו הצעה משתלמת עבורך