התקשרו! 03-5626265

חדרי קירור

חדר קירור בהתאמה אישית

פירוט על המוצר >

ישנם מוצרים שזקוקים לפתרונות קירור או הקפאה באופן רציף, אף יותר ממוצרים רבים אחרים. דוגמה טובה לכך היא הבשר הטרי, אבל גם פירות וירקות, מוצרי חלב או תרופות זקוקים לטמפרטורה הנכונה שתספק להם הגנה אופטימלית. במצבים אלה ישנו פתרון פרקטי שיכול לסייע לעסק בהשגת מטרותיו המקצועיות: חדרי קירור תעשייתיים. בחדרים אלה ניתן לאחסן פריטים ומוצרים בקלות רבה ובאופן מסודר, כדי ליהנות מגישה מלאה לכל המוצרים הדרושים בכל רגע נתון. לפני שאתם מתכננים חדרי קירור מותאמים אישית או חדרים המותאמים לחלל הקיים, מומלץ לפנות לחברת “מילוא קירור חיפה בע”מ” לקבלת מידע מקצועי וייעוץ מצוות המומחים.

חדרי קירור תעשייתיים – מה צריך לדעת?

אנשי המקצוע הטובים ביותר יוכלו לסייע לכם בתכנון חדרי קירור לעסק שלכם, והנה כמה פרטים בסיסיים שחשוב לדעת לפני שיוצאים לדרך:

 • לצורך בניית חדר קירור יש להכיר לעומק את צרכי העסק ואת סוגי המוצרים המיועדים
 • טרם הקמת החדר יש לוודא כי קיימת בו תשתית מתאימה – או להקים את התשתית על פי הצורך
 • במסגרת ההקמה יש לוודא ייצור איכותי של גופי הקירור, התקנתם בחלל והטמעת מערכות מתקדמות לצורך בקרה
 • בתהליך העבודה תוכלו לקבל גם הדרכה מקיפה ויסודית על תפעול המערכות ואופן השימוש בחדר

תכנון והקמה של חדרי קירור הם צעדים מורכבים שמומלץ לבצע רק בליווי אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, בעיקר כדי להבטיח תכנון אפקטיבי, התקנה מקצועית והתנהלות נכונה גם באופן שוטף. הבנת צרכי העסק, תכנון פתרונות האחסון המתאימים, הקמת התשתיות והצבתן של מערכות מתקדמות לצרכי פיקוד ובקרה, כל אלה מבטיחים לנו תוצאה משובחת לרווחת העסק שלכם.

בניית חדרי קירור עם המקצוענים

לצורך הקמת חדרי קירור תעשייתיים, מומלץ לפנות כבר עכשיו לחברה מקצועית המתמחה בתכנון ובניית חדרים איכותיים ומתקדמים. חברת “מילוא קירור חיפה בע”מ” תלווה אתכם בכל שלבי התהליך באופן מקצועי מאוד, כשהיא מביאה עמה ניסיון, יעילות, שקיפות ושירות ברמה הגבוהה ביותר. כך תוכלו לשרטט את הצרכים שלכם באופן ברור, לקבל המלצות מדויקות ולבנות תכנית עבודה מצוינת שבסופה יהיה לכם חדר קירור שמתאים בדיוק לכם. 

חדרי קירור תעשייתיים

בתי עסק, כמו גם גופים שונים אחרים, זקוקים למתחם מיוחד בו יוכלו לאחסן מוצרים שונים בקירור, על מנת להגן על תכולתם ולשמור עליהם כשהם טריים ובריאים. הצורך יכול להתעורר במעבדות, ובבתי החולים, אולם, מרבית חדרי הקירור הקיימים ממוקמים בחנויות ובמסעדות, אשר שם, מטרתם של חדרי קירור היא אחסון מוצרי המזון. זאת, מאחר ואחסונם של מוצרי המזון בקירור מוסיף לתקופת חייהם של מוצרי המזון זמן נוסף, ואף עוזר לשמור על טריותם לאורך זמן.

בישראל, חלק גדול מהמטבחים המוסדיים והמסחריים מחזיקים, לפחות, שני מקררים, חלבי ובשרי, כשלרוב, את הקירור “הבשרי” עשוי לספק גם מקפיא, במקום מקרר. כמות המוצרים הזקוקה לאחסון בקירור, תלויה, מין הסתם, בגודלו של המטבח ובכמויות המזון המטופלות בו, ולכן, נמצא הבדלים בין חדרי קירור של חברת קייטרינג גדולה ועסוקה לבין צרכי הקירור של מסעדה ביתית. צורך זה, כמובן, ישפיע על ההחלטה לבנות חדרי קירור, כמו גם על מספרם של חדרי הקירור וגודלם הנדרש. חברת “מילוא קירור חיפה בע”מ” היא בין החברות המובילות בארץ בענף הקירור התעשייתי.

חדרי קירור – דגשים לבניה

ישנם מספר דגשים אליהם חשוב להפנות תשומת לב בעת תכנון ובניית חדרי קירור:

את הדגש הראשון, כמובן, נמקד ברמת האיטום של מתחם הקירור, שכן, אין ספק כי הצורך בחשיבות איטומו של המתחם המקורר ברור ונהיר לכולם. הדגש השני יוקדש למיקומו של חדר הקירור ונוחות ההגעה אליו, הן מהאספקט של פריקת המוצרים ומילוי חדר הקירור, והן מהאספקט של הצד השני, המשתמשים שעושים שימוש במוצרים המאוחסנים שם. חשוב להקדיש את מרב תשומת הלב לשני הצדדים הללו, על מנת למנוע מצבים שבהם, מסיבה זו או אחרת, מאחד מהם תימנע הנגישות לחדר הקירור, ולכן, רציפות העבודה תיפגע.

הדבר השלישי שעליו יש לתת את תשומת הלב בעת תכנון ובניה של חדרי קירור היא דלת חדר הקירור, הנחשבת לעקב אכילס של לא מעט חדרי קירור.

חדרי קירור והקפאה

לפעמים, דלת כזו עלולה להיהרס עקב טריקות חוזרות ונשנות, הכנסת הסחורה בצורה חסרת זהירות, או, אפילו, נטייתם של אנשים להשאירה פתוחה, דבר הגורם לכניסת אוויר חם מחוץ לחדר הקירור ולהורדת הטמפרטורה בחדר. לכן עליכם להקפיד לבחור בדלת מתאימה ואיכותית ולשים לב לתקינותה באופן שוטף. פנו אל חברת “מילוא קירור חיפה בע”מ” לייעוץ. החברה היא בין החברות המובילות בארץ בענף הקירור התעשייתי ונמצאת בתהליך צמיחה מתמיד. החברה מתמחה בייבוא, שיווק ומכירה של מקררים ומקפיאים מסחריים מתוצרת מיטב החברות האירופאיות.

העסק שלך צריך יותר

צריך קירור טוב למוצרים שלך?


  תערוכת "ישרא-פוד" 2018, גני התערוכה תל אביב

  השקת ליין חדש של מקפיאים ומקררים מסחריים מהמותגים המובילים באירופה.
  דגמים חדשים למקפיאים וויטרינות לעוגות.
  ליין של מוצרים חדשים במגוון צבעים.

  בין מוצרינו:

  מעדניות בגדלים שונים | מקררים פתוחים למוצרי חלב, ירקות ונקניקים | מקפיאים לעוגות | פתרונות קירור לחברות ומשווקים | מקררים ומקפיאים לעוגות מקפיאים לתצוגה ואחסון דלפקים מנירוסטה ועוד...

  לעסק שלך ללקוחות שלך

  צריך קירור טוב למוצרים שלך?


   חברות לבניית אתרים חברות לבניית אתרים
   קטלוג
   מילוא קירור בע

   צריך מקרר לעסק? מצוין, יש לנו הצעה משתלמת עבורך