התקשרו! 03-5626265

מעדניות

מעדניות עם יחידה חיצונית: מעדניות עם יחידה פנימית:

מקרר מעדניה – תצוגה מושלמת בכל חנות

בחברת “מילוא קירור חיפה בע”מ”, תוכלו למצוא מקרר מעדניה באיכות הגבוהה ביותר. המקררים והמקפיאים המסחריים אשר מוצעים לכם בחברתנו מאפשרים לכם בחירה מבין אמצעי הקירור המתקדמים ביותר בתחום זה. לאורך שנות פעילותינו הרבות, הענקנו את השירות האדיב והמקצועי ביותר לצד תיקון ותחזוקה של המקררים והמקפיאים שלכם על ידי צוות טכנאים מיומנים ומנוסים.

מקרר מעדניה – מייעל את תהליך השיווק של מוצרי המזון

מקרר מעדניה נועד בעבור בתי העסק אשר מבקשים להציג את סחורתם ללקוח בצורה מסודרת באופן מזמין. במקררים אלו, כל מוצרי המזון פרושים ומונחים בצורה מאורגנת כך שמאפשרים את יצירתה של חזות אסתטית וטרייה של כל המוצרים. מקררים מסוג זה למעשה נועדו לייעל את כל תהליך השיווק של מוצרי המזון שלכם ללקוחות.

מקרר מעדניה נועד הן לתצוגה והן לאחסון המוצרים בסביבה קרירה אשר תבטיח על שמירה על טריותם. הים אם גבינות, בשר, דגים, סלטים או נקניקים, המקררים הללו יכולים לשמש אתכם למספר רב של מוצרים.

שיטת הקירור של מקררים מסוג זה פועלת לרוב על בסיס אוויר מאולץ והשמשה של המקרר הינה בעל מנגנון הזזה. המאפיינים הללו למעה מאפשרים תפעול נוח של המקרר וחיסכון בצריכת החשמל לאור העובדה כי הוויטרינה שלו הינה שקופה ולא מאלצת את הלקוחות או העובדים לפתוח את דלת המקרר לעיתים קרובות ללא סיבה.

מקרר מעדניה איכותי

בתור לקוחות במכולות וברשתות שיווק המזון אנו נמשכים מיד למראה של תצוגה נקייה, מסודרת ואסתטית. כך גם אנשים רבים אחרים מגיבים למראהו של מקרר מעדניה המעניק להם את התצוגה המזמינה מכל. חברת “מילוא קירור” שמחים להציג בפניכם את הדגמים השונים של מקררי המעדניות לבחירתכם. של שנותר עליכם לעשות כעת הוא לאתר את המקרר שמצליח לענות על כל הצרכים והדרישות שלכם בצורה המושלמת. מקרים אלו יכולים לספק את המענה המדויק לבתי עסק רבים ולאפשר להם להציג את מרכולתם הטרייה בצורה האטרקטיבית ביותר.

העסק שלך צריך יותר

צריך קירור טוב למוצרים שלך?

תערוכת "ישרא-פוד" 2018, גני התערוכה תל אביב

השקת ליין חדש של מקפיאים ומקררים מסחריים מהמותגים המובילים באירופה.
דגמים חדשים למקפיאים וויטרינות לעוגות.
ליין של מוצרים חדשים במגוון צבעים.

בין מוצרינו:

מעדניות בגדלים שונים | מקררים פתוחים למוצרי חלב, ירקות ונקניקים | מקפיאים לעוגות | פתרונות קירור לחברות ומשווקים | מקררים ומקפיאים לעוגות מקפיאים לתצוגה ואחסון דלפקים מנירוסטה ועוד...

לעסק שלך ללקוחות שלך

צריך קירור טוב למוצרים שלך?

חברות לבניית אתרים חברות לבניית אתרים
קטלוג
מילוא קירור בע"מ

צריך מקרר לעסק? מצויין, יש לנו הצעה משתלמת עבורך