התקשרו! 03-5626265

מקפיאים לעוגות

מקפיאים לעוגות: ויטרינות לעוגות:

מקרר גלידות

בחברת “מילוא קירור חיפה בע”מ”, תוכלו לאתר מגוון רחב של פתרונות מתחום הקירור התעשייתי, זאת לרבות מקרר גלידות. חברתנו מקפידה על ייבוא, שיווק ומכירת אמצעי הקירור המתקדמים ביותר בעולם אשר מיוצרים על ידי החברות האירופאיות המובילות את תחום זה. אחד היתרונות של מקרר הגלידות הוא בעצם העובדה כי הוא בעל דופן זכוכית אשר מאפשר ללקוחות להתבונן בהיצע המוצרים אשר עומדים לרשותם, דבר אשר מאפשר להימנע מפתיחה מיותר של המקפיא ולשמור על טמפרטורה קבועה בו. אנו מזמינים אתכם לעיין בקטלוג המוצרים שלנו ולהתרשם מן המקררים השונים מהם תוכלו לבחור.

מקרר גלידות – המקרר המתוק מכולם

העולם המתוק וקפוא של הגלידות והקינוחים הקפואים לא היה יכול להתקיים בהיעדרותו של מקרר גלידות. מקרר זה מאפשר אחסון נוח ויעיל של מוצרים קפואים ומעניק ללקוחות את ההזדמנות להציץ פנימה דרך דופן הזכוכית ולבחור את הטעמים המועדפים עליהם. יכולת הבקרה על הטמפרטורה הינה חשובה מאוד במקררים אלו, זאת מפני שעליהם לשמור על הגלידה בטמפרטורה נמוכה אך לא קרה מידי.

מקרר גלידות יכול להציע לכם הרבה מעבר למה שאתם חושבים. פעם היינו רגילים לראות אותו בתור מקפיא גדול בו כל השלגונים והארטיקים מסודרים בקופסאות מחוץ למכולת שליד הבית. אך, האמת היא כי המקררים המיוחדים האלו מאפשרים כמקום אחסון אשר נועד לשמור על גלידות בנוסף לקינוחים אחרים במקום בו תישמר טריותם. לא רק חנויות ומכולות עושות שימוש במקררי גלידה, גם מסעדות, בתי קפה, גלידריות, אולמות אירועים ומוסדות ציבוריים ופרטיים רבים מוצאים שימוש למקרר המיוחד והנוח הזה.

מילוא קירור – מקרר גלידות במחיר משתלם

חברת “מילוא קירור” תשמח לעמוד לשירותכם בכל שלב לאורך הדרך. החל מהענקת הייעוץ הדרוש על מנת שאתם תוכלו לבחור את אמצעי הקירור התעשייתי שמתאימים לצרכים שלכם, ועד למצב בו ייתכן ותזדקקו לשירותי תיקון ותחזוקה. צוות הטכנאים המקצועיים שלנו עומד לרשותכם בפריסה ארצית ועובר את כל ההכשרות וההדרכות הדרושות על מנת לספק בעבורכם את שירותי התיקון האיכותיים ביותר.

העסק שלך צריך יותר

צריך קירור טוב למוצרים שלך?

תערוכת "ישרא-פוד" 2018, גני התערוכה תל אביב

השקת ליין חדש של מקפיאים ומקררים מסחריים מהמותגים המובילים באירופה.
דגמים חדשים למקפיאים וויטרינות לעוגות.
ליין של מוצרים חדשים במגוון צבעים.

בין מוצרינו:

מעדניות בגדלים שונים | מקררים פתוחים למוצרי חלב, ירקות ונקניקים | מקפיאים לעוגות | פתרונות קירור לחברות ומשווקים | מקררים ומקפיאים לעוגות מקפיאים לתצוגה ואחסון דלפקים מנירוסטה ועוד...

לעסק שלך ללקוחות שלך

צריך קירור טוב למוצרים שלך?

חברות לבניית אתרים חברות לבניית אתרים
קטלוג
מילוא קירור בע"מ

צריך מקרר לעסק? מצויין, יש לנו הצעה משתלמת עבורך