התקשרו! 03-5626265

מקפיאים עם יחידה חיצונית

GRENADA מקפיא משולב

פירוט על המוצר >

MERIC מקפיא עם דלתות זכוכית

פירוט על המוצר >

ICELAND מקפיא פתוח דו צדדי עם מעמד

פירוט על המוצר >

ICELAND דו צדדי ראש+ גונדולה

פירוט על המוצר >

BERMUDA מקפיא דו צדדי

פירוט על המוצר >

PLATIN- מקפיא שוכב עם דלתות זכוכית

פירוט על המוצר >

TURMALINE- מקפיא משולב 4/6 דלתות

פירוט על המוצר >

TURMALINE- מקפיא משולב אי

פירוט על המוצר >

AMATIS- מקפיא 2/3/4/5 דלתות

פירוט על המוצר >

מקפיא שוכב

מקפיא שוכב נועד לאחסון ושמירה בהקפאה של מוצרי מזון שונים. קיימים סוגים מסוימים של המקפיא הזה, אלו נועדו גם לתצוגה ועל כן ניתן למצוא אותם עם דלת זכוכית או דלת אטומה. חברת “מילוא קירור חיפה בע”מ” אשר מובילה את ענף הקירור התעשייתי בארץ מעמידה לרשותכם מגוון רחב של מקררים ומקפיאים מתוצרת החברות באירופאיות המובילות בתחום זה. כל שנותר לכם לעשות כעת הוא לפנות אל הצוות המקצועי שלנו אשר ישמח לענות על כל שאלה ולהעניק לכם את הייעוץ הנדרש בעת הצורך.

בעת בחירת מקפיא שוכב – למה צריך לשים לב?

בחירה נכונה של מקפיא שוכב הינה חשובה מאוד, זאת מפני שהתאמה מדויקת לצרכים שלכם תאפשר לכם לשמור על הפריטים שלכם במצב הקפוא והרצוי שלהם. חלק מן הקריטריונים אשר יהיה עליכם לשים לב אליהם כוללים:

התאמה למידות – חשוב לשים לב כי אתם רוכשים מקפיא אשר יתאים למקום המיועד שלו, זאת בנוסף לעובדה כי הוא יהיה בגודל המדויק על מנת להתאים לסוג וכמות המוצרים אשר אתם מתכננים לאחסן בו.

מנוע חזק – מקררים ומקפיאים עובדים ללא הפסקה. על כן חשוב לוודא כי אתם בוחרים בדגם אשר יוכל לעבוד למשך תקופה ארוכה ללא תקלות.

קל לתחזוקה – כל מוצר אותו אנו רוכשים חייב להיות נוח לתחזוקה, כך שמקפיא שוכב אשר נוח לתפעול וכמעט ולא דורש תחזוקה הוא בחירה מצוינת עבורכם.

מילוא קירור בע”מ – מקפיא שוכב למכירה

חברת מילוא קירור מעמידה לבחירתכם מגוון רחב של מקררים ומקפיאים תעשייתיים ברמה הגבוהה ביותר. אנו זמינים לכם בשני סניפים, במרכז ובצפון. דבר אשר מעניק לנו את האפשרות לעמוד לשירותכם גם בכל שירותי התיקונים להם אתם זקוקים בכל רחבי הארץ. הטכנאים שלנו אשר עומדים לשירותכם הינם טכנאים מיומנים ומוסמכים, אשר עברו את ההדרכות וההכשרות הנחוצות בכדי להיות מסוכלים לספק את שירותי התיקון והתחזוקה האיכותיים והמקצועיים ביותר. צרו קשר עוד היום על מנת לקבל את המענה מקצועי ביותר לכל שאלה שעשויה להתעורר בנושא.

העסק שלך צריך יותר

צריך קירור טוב למוצרים שלך?

תערוכת "ישרא-פוד" 2018, גני התערוכה תל אביב

השקת ליין חדש של מקפיאים ומקררים מסחריים מהמותגים המובילים באירופה.
דגמים חדשים למקפיאים וויטרינות לעוגות.
ליין של מוצרים חדשים במגוון צבעים.

בין מוצרינו:

מעדניות בגדלים שונים | מקררים פתוחים למוצרי חלב, ירקות ונקניקים | מקפיאים לעוגות | פתרונות קירור לחברות ומשווקים | מקררים ומקפיאים לעוגות מקפיאים לתצוגה ואחסון דלפקים מנירוסטה ועוד...

לעסק שלך ללקוחות שלך

צריך קירור טוב למוצרים שלך?

חברות לבניית אתרים חברות לבניית אתרים
קטלוג
מילוא קירור בע"מ

צריך מקרר לעסק? מצויין, יש לנו הצעה משתלמת עבורך