התקשרו! 03-5626265

מקפיאים עם יחידה חיצונית

DANUBE

פירוט על המוצר >

UPSALA

פירוט על המוצר >

ATLANTIC

פירוט על המוצר >

EASTON

פירוט על המוצר >

MILTON

פירוט על המוצר >

AIRY

פירוט על המוצר >

ANTARCTIC

פירוט על המוצר >

PACIFIC

פירוט על המוצר >

GREENWELL

פירוט על המוצר >

MERIC מקפיא עם דלתות זכוכית

פירוט על המוצר >

ICELAND דו צדדי ראש+ גונדולה

פירוט על המוצר >

BERMUDA מקפיא דו צדדי

פירוט על המוצר >

GRENADA מקפיא משולב

פירוט על המוצר >

ICELAND מקפיא פתוח דו צדדי עם מעמד

פירוט על המוצר >

מקפיא שוכב

מקפיא שוכב נועד לאחסון ושמירה בהקפאה של מוצרי מזון שונים. קיימים סוגים מסוימים של המקפיא הזה, אלו נועדו גם לתצוגה ועל כן ניתן למצוא אותם עם דלת זכוכית או דלת אטומה. חברת “מילוא קירור חיפה בע”מ” אשר מובילה את ענף הקירור התעשייתי בארץ מעמידה לרשותכם מגוון רחב של מקררים ומקפיאים מתוצרת החברות באירופאיות המובילות בתחום זה. כל שנותר לכם לעשות כעת הוא לפנות אל הצוות המקצועי שלנו אשר ישמח לענות על כל שאלה ולהעניק לכם את הייעוץ הנדרש בעת הצורך.

בעת בחירת מקפיא שוכב – למה צריך לשים לב?

בחירה נכונה של מקפיא שוכב הינה חשובה מאוד, זאת מפני שהתאמה מדויקת לצרכים שלכם תאפשר לכם לשמור על הפריטים שלכם במצב הקפוא והרצוי שלהם. חלק מן הקריטריונים אשר יהיה עליכם לשים לב אליהם כוללים:

התאמה למידות – חשוב לשים לב כי אתם רוכשים מקפיא אשר יתאים למקום המיועד שלו, זאת בנוסף לעובדה כי הוא יהיה בגודל המדויק על מנת להתאים לסוג וכמות המוצרים אשר אתם מתכננים לאחסן בו.

מנוע חזק – מקררים ומקפיאים עובדים ללא הפסקה. על כן חשוב לוודא כי אתם בוחרים בדגם אשר יוכל לעבוד למשך תקופה ארוכה ללא תקלות.

קל לתחזוקה – כל מוצר אותו אנו רוכשים חייב להיות נוח לתחזוקה, כך שמקפיא שוכב אשר נוח לתפעול וכמעט ולא דורש תחזוקה הוא בחירה מצוינת עבורכם.

מילוא קירור בע”מ – מקפיא שוכב למכירה

חברת מילוא קירור מעמידה לבחירתכם מגוון רחב של מקררים ומקפיאים תעשייתיים ברמה הגבוהה ביותר. אנו זמינים לכם בשני סניפים, במרכז ובצפון. דבר אשר מעניק לנו את האפשרות לעמוד לשירותכם גם בכל שירותי התיקונים להם אתם זקוקים בכל רחבי הארץ. הטכנאים שלנו אשר עומדים לשירותכם הינם טכנאים מיומנים ומוסמכים, אשר עברו את ההדרכות וההכשרות הנחוצות בכדי להיות מסוכלים לספק את שירותי התיקון והתחזוקה האיכותיים והמקצועיים ביותר. צרו קשר עוד היום על מנת לקבל את המענה מקצועי ביותר לכל שאלה שעשויה להתעורר בנושא.

מקפיא שוכב קטן

עסקים מתחום המזון זקוקים לציוד איכותי שיספק את המענה האידאלי לצרכים שלהם, ואין ספק שלכל החלטה יש משמעויות ניכרות גם בתחומים רבים אחרים, מהעלויות ועד לניצול השטח הקיים. זוהי הסיבה לחשיבות הרבה שיש לתת לתכנון הציוד שאנחנו רוכשים, ובפרט לפתרונות הקירור. בין אם אתם מציגים לראווה מוצרי מזון במכולת השכונתית או את המנות המרהיבות במסעדה, מקפיא שוכב הוא פתרון נהדר שיתאים בדיוק לצרכים שלכם. הוא נגיש, פשוט ונוח, והוא שומר על המזון שלנו היטב. חברת “מילוא קירור חיפה בע”מ” מציעה לכם מגוון פתרונות נהדרים לעסק וייעוץ מקצועי בבחירת מקפיא שוכב קטן או גדול – בדיוק לפי הצרכים שלכם.

למה צריך מקפיא שוכב תעשייתי?

מקפיא שוכב גדול או קטן, שנבחר בהתאם למידות העסק ולצרכים שלכם, הוא פתרון שעונה על מגוון רחב של צרכים:

 • סידור הסחורה נוח ופשוט הרבה יותר
 • גישה יעילה מאוד לכל מוצר – לכל לקוח הנכנס אל בית העסק
 • מקפיא עם מחיצות עוזר לשמור גם על הסדר ועל ההפרדה בין המוצרים השונים
 • הזכוכית השקופה מאפשרת בחינה של המוצרים ללא פתיחת הדלת – לשמירה על טריות המזון
 • חומר הגלם, זכוכית טריפל, הינו איכותי ביותר
 • למקפיא עיצוב ברמת גמר גבוהה ומרשימה
 • טכנולוגיית הקירור של המקפיא הינה חדישה ומתקדמת

אין ספק שלבחירת מקפיא שוכב מחיר התלוי בפרטים שונים, מהגודל ועד למותג ולאיכותו, אבל אין גם ספק שמדובר באחד המוצרים החיוניים שהעסק שלכם פשוט לא יכול בלעדיו. הוא מתאים למגוון רחב של מוצרים, מירקות או פירות קפואים, דרך פיצות ומאפים, ועד לבשרים ודגים הנמכרים כשהם קפואים כדי להאריך את תוחלת החיים שלהם – ולאפשר ללקוחות ליהנות מהם לאורך זמן.

בשורה התחתונה

מקפיא תעשייתי שוכב הוא מוצר בסיסי וחיוני שנוכל למצוא היום בחנויות לממכר מזון, מהקטנות ועד הגדולות. הוא יעיל מאוד לעסק וללקוחות גם יחד, בשל נוחות סידור המוצרים והנגישות הגבוהה לכל מוצר, הוא מתאים למספר רב של מוצרים (בהתאם לגודלו) ויש לו גם תכנית ייחודית שמסייעת בצמצום צריכת החשמל. אם כן, בין אם אתם מחדשים את הפתרון הקיים או מחפשים מענה לצרכי העסק החדש שלכם, מקפיא שוכב הוא זה שיספק את ההגנה המנצחת למוצרים שלכם, וחברת “מילוא קירור חיפה בע”מ” תעזור לכם לבחור את המקפיא האיכותי האידאלי עבורכם.

מקרר שוכב

כשאנחנו יוצאים לצורך הצטיידות במזון, אנחנו מגיעים אל המרכול או אל הסופרמרקט הקרוב. שם, בין המעברים, נמצאים גם מקררים מסוגים שונים ובשלל גדלים, וכולם שם כדי לאחסן מוצרים איכותיים – ולשמור עליהם מכל משמר. אחד הפתרונות הנפוצים ביותר לשמירה על המוצרים הוא מקרר שוכב, זה שנועד כדי לאפשר לנו לסדר את המוצרים בצורה פשוטה ונוחה. בנוסף, מקרר זה  כולל יחידות קירור איכותיות – שישמרו על הטמפרטורה כראוי. בחברת “מילוא קירור חיפה בע”מ” תוכלו למצוא מבחר מקררים מסחריים, לרבות מקרר אמבטיה בגדלים שונים, מקפיאים לגלידות וכן מקררים לסלטיות ולמעדניות.

מקרר שוכב למכירה

מקרר שוכב, זה שזכה גם לכינוי מקרר אמבטיה בשל צורתו הייחודית, נחשב לפתרון אידאלי, ובמקרים מסוימים הוא אף עדיף על פני מקררים אחרים (“עומדים”). הנה כמה דוגמאות למצבים בהם נעדיף מקרר שוכב:

 • כאשר המוצרים עצמם אינם גבוהים, וניתן לערום אותם זה על זה ולנצל את השטח היטב
 • כאשר נרצה לאפשר ללקוחות לצפות במוצרים בקלות תוך צמצום הצורך בפתיחת דלת המקרר

כדאי לזכור בנוסף, שישנם היום מקררים בגדלים שונים, וניתן להתאים את המקרר לגודלו של בית העסק. כך ניתן לבחור מקרר אמבטיה גדול יותר לרשתות מזון גדולות, או מקרר קטן יותר לחנות הבוטיק. תוכלו גם לבחור עיצוב מדויק שיתאים לעיצוב החלל כולו, כדי לשמור על קו אחיד ועל קונספט ברור. כמו כן, מקררים אלו מורכבים, בין היתר, מחומרים איכותיים כדוגמת זכוכית טריפל. כך, תיהנו מהמוצר לאורך תקופה ממושכת. כך או כך, אם תבחרו מקרר איכותי באמת, תוכלו ליהנות מכל היתרונות שיש לו להציע, והם בהחלט רבים.

מקרר שוכב מחיר אטרקטיבי במיוחד

מקרר שוכב נחשב היום לפתרון מופלא עבור בעלי עסקים רבים מתחום המזון, ובפרט במרכולים, ברשתות המזון ובחנויות רבות אחרות. חברת “מילוא קירור חיפה בע”מ” פורשת בפניכם קטלוג מוצרים עשיר ומגוון הכולל מקרר אמבטיה, מקררים עומדים, שוק פריזר, מקפיאים לגלידות ופתרונות קירור אחרים בהתאמה אישית. הצוות המקצועי שלנו יעמוד לרשותכם בכל שלב בתהליך קבלת ההחלטות, עם כל המידע שאתם צריכים, עם שקיפות מלאה ומתוך התמקדות בצרכי העסק שלכם. זוהי הדרך הטובה ביותר לקבל את ההחלטה החשובה ביותר.

 

מקפיא מקרר שוכב

את המקפיא השוכב אנחנו מכירים היטב מהקניות שלנו ברשתות מזון, במרכולים ומעסקים נוספים העוסקים, בדרך זו או אחרת, במזון. מקפיא שוכב נחשב לאחד מהפתרונות האידיאליים לעסקים בתחום קמעונאות וסיטונאות המזון, כמו גם עבור המטבחים התעשייתיים וחברות ההסעדה, במיוחד מכיוון מספק פתרון מושלם עבור שני צרכים עיקריים שלהם – תצוגת המזון ואחסונו. כשחיים במדינה חמה כמו שלנו, הצורך בהצגה של מוצרי מזון ומצרכים מחייב שימת לב לכורח שבשמירה על הטמפרטורה המתאימה, על מנת להבטיח את טריותם של המאכלים או המצרכים המוצגים לראווה בפני הלקוחות. מקפיא שוכב קיים במגוון רחב של עיצובים ודגמים כך, שלעיתים, תזדקקו לסיועו של איש מקצוע מנוסה בתחום על מנת שיסייע לכם בבחירת המקפיא השוכב המתאים לצרכיכם. פנו אל חברת “מילוא קירור חיפה בע”מ”.

 

מקפיא שוכב – יתרונותיו העיקריים

למקפיא האמבטיה – מקפיא שוכב, יש רשימה ארוכה של יתרונות, ביניהם:

מקפיא שוכב מאפשר תצוגה קלה ופשוטה של מצרכים ומוצרים

מקפיא שוכב ניחן בפיזור קור שווה בכל חלקיו, כך שאין צורך להתלהט מה ימוקם במקום הקר יותר ומה עלול לסבול מטמפרטורה הגבוהה מהנדרשת לו

מקפיא שוכב נחשב לחסכוני באספקט צריכת חשמל, ולכן, שימוש בו ממקסם את אחסון ותצוגת המצרכים, מצד אחד, אבל אינו מרוקן את התקציב, מצד שני.

מקפיאים שוכבים אטומים היטב בזכות דלתות זכוכית / פרספקס חזקות ושקופות, המאפשרות בחינה המוצרים והמצרכים גם בלא פתיחתן.

 

יתרונות בולטים אלו (כמו גם יתרונות נוספים של מקפיא שוכב), עשויים להסביר כיצד מקפיא מסוג זה נחשב כשדרוג משמעותי עבור העוסקים בתחום הכנת המזון ומכירתו. נוסף לכך, מגוון הדגמים והעיצובים הקיימים כיום בשוק, פותח את האפשרות, בפני כל בעל עסק או מעדנייה, לבחירת המקפיא המתאים לו, וזאת, בהתחשב בצרכיו הפרטניים של העסק וגם במגבלות השונות. כך, לדוגמה, תוכלו לבחור בין מקפיא שוכב קומפקטי ומצומצם מימדים ההולם את צרכיה של פיצוציה, לבין מקפיא גדול המתאים לצרכי סופרמרקט, למשל, עם לקוחות רבים יותר ושטח גדול יותר העומד לרשותו לצורך הצבת המקפיא הנדרש.

 

מקרר מקפיא שוכב

בדומה למקפיאים, גם מקררים מגיעים בצורות ובסוגים שונים, על מנת לספק את צרכי הקירור של הלקוחות ה”גדולים” כסופרמרקטים, מכולות וכן הלאה, בצורה מדויקת יותר. אחד מסוגי המקררים הנפוצים בשימוש, הוא מקרר שוכב – מקרר נמוך בגובה המותניים האנושיות אשר מאפשר ללקוחות גישה נוחה וקלה אל המוצרים הנמצאים בתוכו. בשם אותו צורך, יצויד מקרר שוכב גם בדלתות הזזה עשויות זכוכית, המאפשרות ללקוח לראות את המצאי במקרר, לפני שהוא פותח אותו. על אף שדבר זה, לכאורה, מהווה יתרון גדול עבור הלקוחות, גם מבחינת הבעלים של הסופר יש לו יתרון גדול. לפרטים נוספים פנו אל חברת “מילוא קירור חיפה בע”מ”.

 

כיצד מקרר שוכב חוסך בחשמל?

דלתות הזכוכית מצמצמות עד למינימום את הצורך בפתיחת דלת המקרר על מנת לבחון את תכולתו. כל פתיחה של דלת מקרר / מקפיא מזרימה אליו אוויר חם המשנה את הטמפרטורה במקרר / מקפיא, ומכניסה את המדחס שלו לפעולה במטרה להשיב את הטמפרטורה לאופטימום – מה שעלול להקפיץ את חשבון החשמל באופן ניכר, המקרר “עובד” קשה יותר ואף עלול לקצר את משך חייו של המקרר / מקפיא עצמו. כאמור, הדלתות השקופות של המקרר השוכב מאפשרות ראיית המוצרים שבתוך המקרר גם מבלי לפתוח אותן, והיתרון כאן משולש – שיווקית, אנרגטית וכלכלית.

כתוצאה מכך, ניתן למצוא את המקררים השוכבים כשהם משמשים את הלקוחות בכל מקום העוסק במזון ובמוצרי מזון.

 

שקיפות מוחלטת

במקומות כאלה, לעיתים קרובות, לא רק הדלתות העליונות של המקרר תהיינה שקופות, אלא גם חלק גדול מצידי המקרר יהיו שקופים, על מנת שהלקוחות והעובדים יוכלו לראות חלק ניכר וגדול יותר מתכולתו של המקרר השוכב. הדפנות השקופות, בדומה לדלתות, תהיינה עשויות זכוכית או חומר שקוף ועמיד אחר, ובשילוב עם המראה המבהיק והסטרילי של הנירוסטה, שלרוב משמשת בייצור מקפיאים ומקררים מסחריים ותעשייתיים בשל תכונותיה, הן מעניקות למקרר רושם היגייני, “קר” ונקי – בדיוק הרושם שתרצו לתת למקום מסוים, כשאתם עוסקים במזון או בהכנתו. המומחים שלנו בחברת “מילוא קירור חיפה בע”מ” ישמחו לייעץ לכם.

העסק שלך צריך יותר

צריך קירור טוב למוצרים שלך?


  תערוכת "ישרא-פוד" 2018, גני התערוכה תל אביב

  השקת ליין חדש של מקפיאים ומקררים מסחריים מהמותגים המובילים באירופה.
  דגמים חדשים למקפיאים וויטרינות לעוגות.
  ליין של מוצרים חדשים במגוון צבעים.

  בין מוצרינו:

  מעדניות בגדלים שונים | מקררים פתוחים למוצרי חלב, ירקות ונקניקים | מקפיאים לעוגות | פתרונות קירור לחברות ומשווקים | מקררים ומקפיאים לעוגות מקפיאים לתצוגה ואחסון דלפקים מנירוסטה ועוד...

  לעסק שלך ללקוחות שלך

  צריך קירור טוב למוצרים שלך?


   חברות לבניית אתרים חברות לבניית אתרים
   קטלוג
   מילוא קירור בע

   צריך מקרר לעסק? מצוין, יש לנו הצעה משתלמת עבורך