התקשרו! 03-5626265

מקפיאים

מקפיאים עם יחידה חיצונית: מקפיאים עם יחידה פנימית:

מקפיא תעשייתי במחיר המשתלם ביותר

חברת “מילוא קירור חיפה בע”מ” מעמידה לבחירתכם מגוון רחב של מוצרים מענף הקירור התעשייתי, זאת לרבות מקפיא תעשייתי. המקפיא נמצא בשימוש על ידי חברות ובתי עסק רבים. הוא מוכר לנו בכל פעם שאנו הולכים למכולת ומשמש בצורה נאמנה הן את העובדים של החנות והן את הלקוחות. חברתנו בעלת ניסיון רב בתחום ותשמח לעמוד לשירותכם ולספק את כל המידע לו אתם זקוקים בנוגע לדגמים השונים של המקפיאים אותם ניתן למצוא בקטלוג המוצרים שלנו.

בחירת מקפיא תעשייתי בצורה נכונה

על מנת לשמור על איכותם של מוצרים רבים אשר חייבים להישאר בהקפאה, יהיה עליכם לאתר מקפיא תעשייתי איכותי אשר מתאים לצרכי המוצרים והעסק שלכם. אך, חשוב לזכור כי כאשר אנו בוחרים מקפיא תעשייתי יהיה עלינו להתחשב בגורמים רבים על מנת ליצור את ההתאמה המדויקת ביותר.

בשלב הראשון, יהיה עלינו להתחשב במספק הפריטים אותם אנו רוצים לאחסן בהקפאה, כמו גם שטח החלל אשר עומד לרשותנו. הנקודות האלו יהיו הגורמים המרכזיים אשר ישפיעו על בחירת המקפיא. נקודה חשובה נוספת תהיה השיקול בנוגע לאת מי המקפיא משמש על בסיס יום יומי. המקפיאים יכולים להיות נגישים ללקוחות ולהיות בעלי דלת שקופה, או שהם יכולים להיות מיועדים לאחסון הרחק מעיניהם של הלקוחות. שם נוכל לראות כי הם יהיו נסתרים ולרוב עם דלתות אטומות.

מקפיא תעשייתי איכותי

אנו בחברת מילוא קירור מתמחים בייבוא, שיווק ומכירה של מקררים ומקפיאים מסחריים מתוצרת מיטב החברות האירופאיות. הניסיון העשיר והמקצועיות הבלתי מתפשרת שלנו מאפשרים לנו לסייע לכם בצורה המיטבית בעת בחירת המקפיא או המקרר התעשייתי לו אתם זקוקים.

בין השירותים המגוונים אותם אנו מעניקים לקהל לקוחותינו, ניתן למצוא גם שירותי תיקון ותחזוקה של מקררים תעשייתיים באמצעות טכנאים מוסמכים ומיומן. תיקון מקררים ומקפיאים תעשייתיים דורש ידע, הבנה וניסיון רב שנים בתחום. אנו במילוא קירור מעמידים לרשותכם את אנשי המקצוע המיומנים ביותר בתחום למען יוכלו לסייע לכם ברגעים הנחוצים.

העסק שלך צריך יותר

צריך קירור טוב למוצרים שלך?

תערוכת "ישרא-פוד" 2018, גני התערוכה תל אביב

השקת ליין חדש של מקפיאים ומקררים מסחריים מהמותגים המובילים באירופה.
דגמים חדשים למקפיאים וויטרינות לעוגות.
ליין של מוצרים חדשים במגוון צבעים.

בין מוצרינו:

מעדניות בגדלים שונים | מקררים פתוחים למוצרי חלב, ירקות ונקניקים | מקפיאים לעוגות | פתרונות קירור לחברות ומשווקים | מקררים ומקפיאים לעוגות מקפיאים לתצוגה ואחסון דלפקים מנירוסטה ועוד...

לעסק שלך ללקוחות שלך

צריך קירור טוב למוצרים שלך?

חברות לבניית אתרים חברות לבניית אתרים
קטלוג
מילוא קירור בע"מ

צריך מקרר לעסק? מצויין, יש לנו הצעה משתלמת עבורך