התקשרו! 03-5626265

מקפיאים

nephtמקפיאים עם יחידה חיצונית: מקפיאים עם יחידה פנימית:

ANTARCTIC

פירוט על המוצר >

ILMEN

פירוט על המוצר >

LOMOND

פירוט על המוצר >

BAIKAL

פירוט על המוצר >

GARDA

פירוט על המוצר >

NEW CIELO - מקרר/מקפיא תצוגה

פירוט על המוצר >

NFN 7100- מקרר/מקפיא 2 דלתות זכוכית

פירוט על המוצר >

NFN 1510 - שלוש דלתות זכוכית

פירוט על המוצר >

NFN 7400 - מקרר/מקפיא 4 צידי זכוכית

פירוט על המוצר >

NFN2400- מקרר/מקפיא 4 צידי זכוכית

פירוט על המוצר >

NFN 7400 - יחידה פנימית

פירוט על המוצר >

NFN2100- מקפיא צר דלת זכוכית

פירוט על המוצר >

BARTOLOMEU- מקפיא 2 דלתות

פירוט על המוצר >
מומלץ

NFN4100 - מקרר/מקפיא דלת זכוכית

פירוט על המוצר >

NFN4400 - מקרר/מקפיא 4 צידי זכוכית

פירוט על המוצר >

VF500- מקפיא דלת זכוכית

פירוט על המוצר >

COMBI- מקפיא משולב

פירוט על המוצר >

BUDROOM- מקפיא תצוגה

פירוט על המוצר >

SMR 2200 - מקפיא תצוגה דלתות זכוכית מעוגלות

פירוט על המוצר >

SMR170/220/250- מקפיא תצוגה

פירוט על המוצר >

SC מקפיא דלתות זכוכית

פירוט על המוצר >

UDD200/300/400/500/600- מקפיא דלת אטומה

פירוט על המוצר >

CRYSTAL LITE - מקפיא תצוגה

פירוט על המוצר >

UDD-200SCEB - מקפיא תצוגה

פירוט על המוצר >

AKSU - יחידה פנימית

פירוט על המוצר >

מקפיא ויטרינה עומד

מקפיא ויטרינה עומד זה ציוד הכרחי לכל בית עסק שמתעסק במכירת מוצרי מזון קפואים. הם מותקנים לא רק בסופרמרקטים גדולים, אלא גם בעסקים קטנים יחסית. המטרה העיקרית של קירור והקפאה של ויטרינות היא לספק בדיקה ויזואלית של המוצרים תוך שמירה על טריותם. זה מושג על ידי התקנת מבנה קירור בוויטרינה עצמה. נכון להיום יש מבחר עצום של ציוד מסוג זה, אבל איך לקנות את המוצר המתאים ביותר לעסק שלכם? חברת מילוא קירור חיפה בע”מ מייבא מקררים ומקפיאים ממותגי איכות בינלאומיים כבר יותר מ-33 שנה, ובמאמר זה נשתדל לתת לכם טיפים לבחירה נכונה של מקפיא ויטרינה עומד לעסק שלכם.

מקפיא ויטרינה עומד – למי מיועד?

מקפיא ויטרינה עומד נרכש עבור חנויות מכולת מודרניות. ניתן לראות ויטרינות לקירור והקפאה בכל סופרמרקטים והמרכולים בעיר, אך הן הופיעו גם בדוכנים בשווקים, מסעדות, בתי קפה ובכל מוסדות קייטרינג.

מקפיא ויטרינה עומד שומר על טמפרטורה אחסון, כדי שהמוצרים לא יתקלקלו ​​וישמרו על טריותם לאורך כל חיי המדף, והוא גם מספקים תצוגה טובה יותר. קונים יכולים להעריך את המראה של בשר, דגים, ירקות, פירות, כך שהם יהיו בטוחים באיכותם מראש. זה מאפשר לבעלי עסק להגדיל את זרם הלקוחות, וגם לחסוך בשירות.

מה חשוב לדעת בבחירת מקפיא ויטרינה עומד

בוויטרינות קירור והקפאה, הפרמטר החשוב ביותר בעת הבחירה הוא טווח הטמפרטורה שלו. על מנת לבחור את המוצר הנכון צריך לקחת בחשבון אילו מוצרים יאוחסנו ובאיזו מהירות הם יימכרו. ויטרינות קירור בטמפרטורה בינונית נחשבות לוויטרינות הפופולריות ביותר, אשר פרמטרי הטמפרטורה שלהן נעים בין אפס לפלוס 7 מעלות. ויטרינות מקררות בטמפרטורה בינונית מצוינות למספר קבוצות מוצרים: נקניקים וגבינות, מוצרי חלב, ביצים, סלטים, ארוחות מוכנות. אם אנחנו מדברים על אחסון מנות מבושלות, סלטים, אז ויטרינה מיוחדת עם מיכלים גסטרונומיים מפשטת את העבודה.

מקפיאים בטמפרטורה נמוכה מיועדים לאחסון לטווח ארוך של מוצרים ללא אובדן טעם ואינדקס הטמפרטורה שלהם מגיע ממינוס 13 למינוס 18 מעלות.

אם יש לכם צורך ברכישה מקפיא ויטרינה עומד לעסק שלכם, דברו אתנו ונמליץ לכם על המוצר הטוב ביותר עבורכם. צרו אתנו קשר בטלפון 077-2318882.

מקפיא תעשייתי

מאז ימי קדם, אנשים למדו את התכונות המועילות של קרח ושלג, שבהם הם השתמשו באופן פעיל בתקופה המודרנית במשך זמן רב לצורך שמירת מזון ממושכת.

סוג המכשיר של מקפיא תעשייתי תלוי בעוצמתו, במידותיו, בקיבולת, בפונקציות המובנות ובמצבי הבקרה שלו.

לחברת  “מילוא קירור חיפה בע”מ” קיים מבחר ענק של מקפיאים לתצוגה ואחסון (עם יחידה חיצונית או עם יחידה פנימית), מקפיאים לעוגות וגלידות בתצורות, גדלים ועוצמות שונות לכל צורך שיידרש. החברה מייבא ממיטב המכשירים האירופיים ומספקת שירותי אחזקה ותיקוני של המקררים והמקפיאים בבית הלקוח.

מהו מקפיא תעשייתי ומה התכונות שלו?

המקפיא הוא ההמצאה הטובה ביותר של המאה ה-20. אפשר לאחסן בו מוצרים לאורך זמן, כשכמובן לא כולם ישמרו על המראה המקורי, אבל הם בהחלט ישמרו על כל התכונות השימושיות והרעננות המקורית. כל עקרת בית תגיד שתמיד אין מספיק מקום במקפיא, כי רוצים להכניס שם בשר, דגים, בצקים וכדומה. אבל מה עם מסעדות, מפעלי תעשייה, סופרמרקטים, כי נפח המוצרים שצריך להקפיא ולשמור הרבה יותר משמעותי עבורם? מקפיא תעשייתי גדול וחזק בהחלט יתאים לצורך זה….

המקפיא הוא למעשה קופסה חד-תאית אוניברסלית עם מאייד אחד התופסת את כל נפח העבודה של התא. הטמפרטורה משתנה בין -50 עד ל-350, מה שמבטיח הקפאה מלאה של המוצרים.

תחום שימוש המקפיאים

טווח השימוש במקפיאים כל כך רחב עד שהם זוכים לביקוש הולך וגובר מצד הצרכן. למגוון ציוד הקפאה יש מטרה משלו, הקשורה ל:

שימוש מסחרי – אלו חנויות, מסעדות, שטחי מסחר.

שימוש טכנולוגי – דורש הקפאה חזקה ושמירה על משטר מסוים, למשל עבור: פירות יער, פירות, ירקות, מוצרי חלב ובשר וכו’.

התכונה העיקרית שיש למקפיא תעשייתי היא היכולת לשלוט בטמפרטורה ולחות. אחרי הכל הספקת מזון שנשמר בתנאים נאותים למטבח במסעדה או בית קפה והכנת המנות באיכות טובה כתוצאה משמירה בקירור נכון – היא סימן ההיכר של בית עסק בתחום המזון. סופרמרקטים לא יכולים להסתדר בלי מקפיאים: בשר טרי, דגים טריים קפואים, פירות יער קפואים, גלידה ומזונות נוספים דורשים טמפרטורות נמוכות קבועות. מקפיאים משמשים גם במעבדות המחקר כאשר שם הטמפרטורה הנדרשת היא מ -4 מעלות צלזיוס עד -75 מעלות צלזיוס.

מחפשים מקפיא תעשייתי מיצרן ידוע ושירות מספק אמין ובעל וותק של מעל 25 שנים – צרו קשר אתנו בטלפונים או במייל המופיעים באתר.

מקפיא תצוגה

מקפיא תצוגה נשמע אולי כמו שילוב מילים מוזר למי שאינו מונח בתחום תעשיית המזון וממכר אוכל, אבל בשביל בעלי סופר, בעלי מעדניות, איטליזים וקצביות ואפילו מוכרי שזירות פרחים חיים, זה חלק בלתי נפרד מהעבודה ולעיתים גם טרדה מסוימת. מקפיא תצוגה מיועד לאחזקה של מוצרים הזקוקים לקירור, שעומדים למכירה. מוצרים כאלו מוצגים בדרך כלל בתצוגה, לצורך בחירה מושכלת של הלקוח ולצורך שיווק נכון של המוצרים העומדים לפניו לבחירה, אולם במקרה של מוצרים הזקוקים לשמירת קור זה הופך להיות מורכב. יש צורך בפתרון אחסון סגור, בעל אפשרות פתיחה וסגירה קלה ונוחה, וחזית אטומה במבנה שלה אך שקופה ורחבה בצבעה. מילוא, החברה המובילה בישראל בתחום פתרונות הקירור המסחריים והתעשייתיים ומשרתת עסקים מגוונים לאורך שנים, מציעה לכם את כל האפשרויות של מקפיא תצוגה מרשים ואיכותי שעושה עסקים שווים.

איך בוחרים מקפיא תצוגה נכון

ראשית, תמיד חשוב לשים את הדגש על המטרות אותן אמור המוצר לשרת עבורכם, ואת התפקיד שעליו למלא. מקפיא תצוגה צריך בראש ובראשונה לשמור על טמפרטורה באופן יציב ואיכותי. שטיפת הקירור צריכה להיות אחידה ומלאה בכל המדפים ואזורי האחסון, וספיקת החשמל צריכה להיות תואמת לגודל המקפיא ולכמות המוצרים שהוא עתיד להכיל. שנית, מקפיא תצוגה חייב להיות מזמין וקורא ללקוח. השליפה ממנו חייבת להיות נוחה ופשוטה, צירי הדלתות חלקים ומהירים, הסגירה הרמטית ואיכותית אבל חלקה וקלה להסטה, והזכוכית איכותית ובהירה. מסגרות הדלתות צריכות להיות רחבות מספיק כדי לשמור על איכות המקפיא וצרות מספיק כדי שלא לכסות מעין הבוחר את המוצרים הצדדיים, הנמוכים או העליונים. חלוקת התאים צריכה להיות מושכלת ומתאימה לתכלית המקפיא.

מקפיא תצוגה פתוח

מקפיא תצוגה פתוח יכול להתאים למוצרים שאינם זקוקים להקפאה או לקירור מאסיבי אלא לשמירת טריות באמצעות הגנה על טמפרטורה קבועה, טמפרטורת חדר, קירור קל או תנאי שטח יציבים. מוצרי חלב עמידים, פרחים חיים הזקוקים ללחות וטמפרטורה יציבה, ומוצרי בשר מעובדים שונים שעשויים להחזיק מעמד זמן מוגבל במקרר פתוח. מעלת הנגישות במקרר פתוח לעיתים תהיה משתלמת למרות העמידות הפחותה של חיי המדף.

מתלבטים לגבי מקפיא תצוגה? השאירו פרטים ונחזור אליכם עם כל המידע המקצועי ביותר עבור הבחירה הנכונה שלכם.

העסק שלך צריך יותר

צריך קירור טוב למוצרים שלך?  תערוכת "ישרא-פוד" 2018, גני התערוכה תל אביב

  השקת ליין חדש של מקפיאים ומקררים מסחריים מהמותגים המובילים באירופה.
  דגמים חדשים למקפיאים וויטרינות לעוגות.
  ליין של מוצרים חדשים במגוון צבעים.

  בין מוצרינו:

  מעדניות בגדלים שונים | מקררים פתוחים למוצרי חלב, ירקות ונקניקים | מקפיאים לעוגות | פתרונות קירור לחברות ומשווקים | מקררים ומקפיאים לעוגות מקפיאים לתצוגה ואחסון דלפקים מנירוסטה ועוד...

  לעסק שלך ללקוחות שלך

  צריך קירור טוב למוצרים שלך?   חברות לבניית אתרים חברות לבניית אתרים
   קטלוג
   מילוא קירור בע

   צריך מקרר לעסק? מצוין, יש לנו הצעה משתלמת עבורך