התקשרו! 03-5626265

מקררים/מקפיאים/דלפקים מנירוסטה

מקררים ומקפיאים מנירוסטה: דלפקים מנירוסטה:

שוק פריזר

חברת “מילוא קירור בע”מ” יכולה להעמיד לבחירתם כעת גם שוק פריזר בין שאר אמצעי הקירור התעשייתי. כל שנותר לכם לעשות זה לעבור על קטלוג המוצרים ולאתר את הדגם המתאים ביותר לצרכים שלכם. כלל המוצרים אשר תוכלו למצוא בחברתנו מתגאים בעוצמה, יעילות ואמינות. כך שאתם תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי אתם מקבלים את אמצעי הקירור הטובים ביותר בשוק מבית היוצר של החברות האירופאיות המובילות בתחום זה.

חשיבותו של שוק פריזר

שוק פריזר נועד למעשה לקירור והקפאה מהירה מאוד של מוצרי מזון שונים. זאת מתוך מטרה להאריך את חיי המדף של אותם המוצרים. טכנולוגיית הקירור וההקפאה המהירים מאפשרים הורדה של טמפרטורת המזון במהירות גבוהה במיוחד תוך עמידה בתקנים מחמירים של היגיינה ושמירה על איכות המזון. חשוב להבין כי תפקידו של השוק פריזר הינו משמעותי ובעל השפעה רבה על איכותו וטריותו של המזון.

חשוב להבין כי חיידקים רבים אשר עשויים להזיק למזון חיים בטווח טמפרטורות של 3-70 מעלות. על מנת למנוע מן המזון להתקלקל, ניתן להעביר אותו לשוק פריזר אשר יגרום לתהליך הקפאה אינטנסיבי ומהיר במיוחד אשר לא יזיק אפילו למזון מוכן.

שוק הפריזר מאפשר לכם גם התייעלות וניצול הציוד אשר נמצא במטבח. מטבחים אשר מעניקים את שירותם לכמות גדולה של אנשים מידי יום יכולים להכיר חלק ניכר מן המאוכל בשעות הערב או הלילה, ולהקפיא אותו להבא.

תוכלו גם להכין כמות גדולה של מנות, את חלקן להגיש ואת השאר להקפיא למועד מאוחר יותר, זאת מבלי שאיכות המזון תיפגע.

שוק פריזר תעשייתי – קונים בצורה נבונה

על מנת לבחור את השוק פריזר המתאים ביותר לצרכים שלכם תוכלו לפנות אל חברת “מילוא קירור”. כאן הצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לרשותכם ולענות בצורה המקצועית והאדיבה ביותר על כל שאלה. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר על מנת לגלות מידע נוסף אודות התכונות, היתרונות וההבדלים שבין הדגמים השונים.

העסק שלך צריך יותר

צריך קירור טוב למוצרים שלך?

תערוכת "ישרא-פוד" 2018, גני התערוכה תל אביב

השקת ליין חדש של מקפיאים ומקררים מסחריים מהמותגים המובילים באירופה.
דגמים חדשים למקפיאים וויטרינות לעוגות.
ליין של מוצרים חדשים במגוון צבעים.

בין מוצרינו:

מעדניות בגדלים שונים | מקררים פתוחים למוצרי חלב, ירקות ונקניקים | מקפיאים לעוגות | פתרונות קירור לחברות ומשווקים | מקררים ומקפיאים לעוגות מקפיאים לתצוגה ואחסון דלפקים מנירוסטה ועוד...

לעסק שלך ללקוחות שלך

צריך קירור טוב למוצרים שלך?

חברות לבניית אתרים חברות לבניית אתרים
קטלוג
מילוא קירור בע"מ

צריך מקרר לעסק? מצויין, יש לנו הצעה משתלמת עבורך