התקשרו! 03-5626265

מקררים/מקפיאים/דלפקים מנירוסטה

מקררים ומקפיאים מנירוסטה: דלפקים מנירוסטה:

שוק פריזר

חברת “מילוא קירור בע”מ” יכולה להעמיד לבחירתם כעת גם שוק פריזר בין שאר אמצעי הקירור התעשייתי. כל שנותר לכם לעשות זה לעבור על קטלוג המוצרים ולאתר את הדגם המתאים ביותר לצרכים שלכם. כלל המוצרים אשר תוכלו למצוא בחברתנו מתגאים בעוצמה, יעילות ואמינות. כך שאתם תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי אתם מקבלים את אמצעי הקירור הטובים ביותר בשוק מבית היוצר של החברות האירופאיות המובילות בתחום זה.

חשיבותו של שוק פריזר

שוק פריזר נועד למעשה לקירור והקפאה מהירה מאוד של מוצרי מזון שונים. זאת מתוך מטרה להאריך את חיי המדף של אותם המוצרים. טכנולוגיית הקירור וההקפאה המהירים מאפשרים הורדה של טמפרטורת המזון במהירות גבוהה במיוחד תוך עמידה בתקנים מחמירים של היגיינה ושמירה על איכות המזון. חשוב להבין כי תפקידו של השוק פריזר הינו משמעותי ובעל השפעה רבה על איכותו וטריותו של המזון.

חשוב להבין כי חיידקים רבים אשר עשויים להזיק למזון חיים בטווח טמפרטורות של 3-70 מעלות. על מנת למנוע מן המזון להתקלקל, ניתן להעביר אותו לשוק פריזר אשר יגרום לתהליך הקפאה אינטנסיבי ומהיר במיוחד אשר לא יזיק אפילו למזון מוכן.

שוק הפריזר מאפשר לכם גם התייעלות וניצול הציוד אשר נמצא במטבח. מטבחים אשר מעניקים את שירותם לכמות גדולה של אנשים מידי יום יכולים להכיר חלק ניכר מן המאוכל בשעות הערב או הלילה, ולהקפיא אותו להבא.

תוכלו גם להכין כמות גדולה של מנות, את חלקן להגיש ואת השאר להקפיא למועד מאוחר יותר, זאת מבלי שאיכות המזון תיפגע.

שוק פריזר תעשייתי – קונים בצורה נבונה

על מנת לבחור את השוק פריזר המתאים ביותר לצרכים שלכם תוכלו לפנות אל חברת “מילוא קירור”. כאן הצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לרשותכם ולענות בצורה המקצועית והאדיבה ביותר על כל שאלה. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר על מנת לגלות מידע נוסף אודות התכונות, היתרונות וההבדלים שבין הדגמים השונים.

שוק פריזר למכירה

כל מי שהתנסה בהכנת מתכונים שונים לאורך השנים, מכיר בוודאי את אחד הנושאים המאתגרים שהופכים את המשימה הזו למורכבת מעט יותר. הכוונה היא לזמן ההמתנה, כמובן. כלומר, מדובר בזמן שנדרש בין הכנת שכבה אחת בעוגה לשכבה אחרת, למשל. כאשר שכבה אחת אמורה להתייצב בקירור או בהקפאה, אנחנו נאלצים למצוא דרכים יצירתיות להעביר את הזמן, ולא פעם מדובר בדרך טובה לבזבז בעיקר את הזמן. למרבה המזל יש היום פתרון פשוט ופרקטי להפליא, והוא זכה לשם המחייב שוק פריזר. אז במקום להמתין שעות ארוכות תוכלו ליהנות מהקפאה מהירה הרבה יותר תוך שאתם שומרים על איכות המנות ומוצרי המזון שלכם. חברת “מילוא קירור חיפה בע”מ” מציעה גם לכם מבחר פתרונות קירור והקפאה, לרבות שוק פריזר קטן או רחב ממדים – בהתאם לצרכי העסק כמובן.

היתרונות של שוק פריזר

במהותו, שוק פריזר מספק פתרון קירור והקפאה בקצב מהיר מאוד, ויש לו שורה של יתרונות שהופכים אותו למצרך כמעט בסיסי בכל מאפייה, מסעדה או עסק אחר לממכר מזון:

 • הקירור המהיר מאפשר לנו להאריך את חיי המדף של המוצר בקלות רבה
 • הורדת הטמפרטורה מתבצעת במהירות תוך הקפדה על כל כללי ההיגיינה ושמירה על איכות המזון
 • תהליך הקפאה אינטנסיבי מגן על המוצרים גם מפני חיידקים וסיכונים אחרים בזכות הטמפרטורה הנמוכה (3 עד 70 מעלות)
 • ניצול יעיל של הזמן ושל המרחב – בזכות היכולת להכין מנות מורכבות בזמן קצר הרבה יותר

לצורך הדוגמה, מי שמעביר סדנאות בישול ואפייה הכוללות מתכונים שנעשים במספר שלבים, בהחלט יכול לקצר תהליכים ולייעל את העבודה כולה. במקום להכין מנות מראש או להאריך את הסדנה שלא לצורך, ניתן להיעזר במקפיא העוצמתי. נכון, להחלטה לרכוש שוק פריזר מחיר משלה, אבל הזמן שתחסכו והאיכות שתקבלו בהחלט שווים את ההשקעה הזו.

שוק פריזר מחיר קטן ואיכות גבוהה

בין אם אתם מחפשים שוק פריזר קטן לסטודיו האינטימי או פתרון גדול ומורכב יותר למסעדה שבה התנועה ערה במיוחד, חברת “מילוא קירור חיפה בע”מ” יודעת להציע מענה מנצח לכל עסק. עם ייעוץ מקצועי והקפדה על איכות לפני הכול, כל מוצרי החברה מותאמים לעסקים בתעשיות השונות – כדי להבטיח לכם עבודה פשוטה ונוחה, וראש שקט הרבה יותר.

 

שוק פריזר תעשייתי

בימינו, כאשר אפילו המקרר התעשייתי הפשוט ביותר מוצע למכירה באינספור וריאציות שונות שמטרתן לענות לצרכים הספציפיים המשתנים בין בית עסק אחד לאחר, גם כאשר שניהם עוסקים באותו תחום עיסוק, קיימים מספר סוגי ציוד קירור שמטרתם לספק מענה לצרכים ייחודיים. הדוגמה הטבה ביותר למוצר כזה הוא שוק פריזר. לפרטים נוספים תוכלו לפנות אל חברת “מילוא קירור חיפה בע”מ”.

 

שוק פריזר – יתרונות ההקפאה המהירה

שוק פריזר, כפי שנרמז משמו, הוא מקפיא בהלם – מקפיא שיוצר מכת קור לצורך יצירת הקפאה מואצת של המזון שבתוך המקרר. בעוד ובמקפיאים הרגילים הקפאה עשויה לארוך זמן ולהגיע גם למספר שעות, שוק פריזר משיג את התוצאה בתהליך זריז הרבה יותר – דקות ספורות בלבד, שבסופו טמפרטורת תכולתו של המקפיא יורדת באופן משמעותי וההקפאה המלאה עשויה לקחת חלק מזערי מול הזמן שהדבר היה אורך במקפיא הסטנדרטי. עקרון הפעולה של זרימה אוויר קר ישירות לליבת מוצר המזון המאוחסן, גורמת לנוזלים שבו להתגבש ולקפוא במהירות, ובכך, היא מסייעת לשמר על חלקים משמעותיים של המזון ועל ערכיו התזונתיים.

את היתרון המשמעותי ביותר של גישת הקפאה זו, ניתן לראות באיכות השימור של מוצרי מזון שהוקפאו בתהליך כגון זה. בפועל, שוק פריזר מהסוגים השונים משמש לצורך הקפאת המוצרים בצורה מהירה, תוך ההקפדה שלא לאבד מטעמם של מוצרי המזון או מערכם התזונתי. מפעלים תעשייתיים העוסקים בייצורם של מוצרי מזון שונים נעזרים בגופי הקירור המקצועיים והגדולים המאפשרים הקפאת המזון במהירות, שוק פריזר מיועד לכל בית עסק בכל סדר גודל, מעסק משפחתי קטן ועד לעסקים הבינוניים. באופן זה, גם העסקים הקטנים מסוגלים לשמר את מוצרי המזון באיכות טובה, ואגב כך, לגוון ולהרחיב באופן ניכר את תכולת התפריט המוצע ללקוחות.

 

שימור נכון

שימור מוצרי מזון באמצעות הקפאה בבלם (שוק פריז) מתאים לכל בית עסק, המעוניין לשמר את מוצרי המזון ולעשות זאת ברמה גבוהה ביותר. כך שאם, במהלך הפעילות העסקית שלכם, בשל סיבות שונות, אתם נתקלים בצורה להפשיר מוצרים במהירות, שוק פריזר אמין עשוי להעניק לכם את הפתרון הנדרש לצורך זה. פנו עוד היום לייעוץ ממומחי חברת “מילוא קירור חיפה בע”מ”.

העסק שלך צריך יותר

צריך קירור טוב למוצרים שלך?

  תערוכת "ישרא-פוד" 2018, גני התערוכה תל אביב

  השקת ליין חדש של מקפיאים ומקררים מסחריים מהמותגים המובילים באירופה.
  דגמים חדשים למקפיאים וויטרינות לעוגות.
  ליין של מוצרים חדשים במגוון צבעים.

  בין מוצרינו:

  מעדניות בגדלים שונים | מקררים פתוחים למוצרי חלב, ירקות ונקניקים | מקפיאים לעוגות | פתרונות קירור לחברות ומשווקים | מקררים ומקפיאים לעוגות מקפיאים לתצוגה ואחסון דלפקים מנירוסטה ועוד...

  לעסק שלך ללקוחות שלך

  צריך קירור טוב למוצרים שלך?

   חברות לבניית אתרים חברות לבניית אתרים
   קטלוג
   מילוא קירור בע

   צריך מקרר לעסק? מצוין, יש לנו הצעה משתלמת עבורך