התקשרו! 03-5626265

מקררים לבשר

CADDY- מקרר ליישון בשר

פירוט על המוצר >

SLIM- מקרר ליישון בשר

פירוט על המוצר >

EXPOSE- מקרר ליישון בשר

פירוט על המוצר >

מקרר תצוגה לבשר

פירוט על המוצר >

TEKNA - מקרר יישון בשר

פירוט על המוצר >

CAR 2 - מקרר דלתות זכוכית לבשר טרי נירוסטה פנים וחוץ

פירוט על המוצר >

מקרר יישון בשר

חברת “מילוא קירור חיפה בע”מ” מעמידה לרשותכם מקרר יישון בשר. זוהי ללא ספק אחת הדרכים המעניינות ביותר ליישן את הבשר בו בזמן ששומרים על איכותו. חברתנו פעילה מזה שנים רבות בענף הקירור התעשייתי ועוסקת בייבוא, שיווק ומכירה של מקררים ומקפיאים מסחריים אשר יוצרים על ידי מיטב החברות האירופאיות. חברתנו חרטה על דגלה את מחויבות לציבור לקוחותיה. על כן אנו מקפידים על הענקת שירות מקצועי ואמין במחירים המשתלמים ביותר.

מקרר יישון בשר – משביח בשרים בקלות

זה כבר ידוע לכולם, הישראלים אוהבים בשר, מאוד אוהבים. בכל הזדמנות יפתחו את המנגל ויתחילו לנפנף במרץ. ברגע שנשמע על מסעדה אשר יכולה להציע לנו בשר איכותי וטעים, מיד נשמח להזמין בה שולחן ולבחון את הנתחים המעניינים שהיא תגיש לנו.

אך על מנת שהבשר היה איכותי באמת וישרוד הצורה נאותה את כל הדרך שעשה, עליו להיות מוחזק בתנאי קירור נאותים. אחת השיטות לשבח את הבשר כוללת גם היא מקרר, והפעם- מקרר יישון בשר. יישון הבשר למעשה מתרחש בשעה שאנו נותנים לבשר “להתייבש” במקרר בטמפרטורות נמוכות לאורך זמן. תהליך היישון הופך את הבשר לרך הרבה יותר וטעמו הופך למרוכז יותר. היתרון המשמעותי של מקרר יישון בשר הוא בכך כי הוא אינו מאפשר ריבוי חיידקים ועל כן שומר על איכותם וטריותם של נתחי הבשר.

איפה מוצאים מקרר יישון בשר איכותי?

כמו בכל מוצר שאנו רוכשים, גם את המקררים והמקפיאים התעשייתיים חשוב לרכוש בחברות המקצועיות אשר יכולות לספק את הסחורה האיכותית ביותר. חברת “מילוא קירור חיפה בע”מ” מעמידה לבחירתכם מגוון רחב של אמצעי קירור, לרבות מקררים לבשר, מקרר חלביה, מקרר עוגות וגלידות, מקרר דגים, מקרר אמבטיה ועוד. חברתנו מספקת שירות בכל רחבי הארץ ומעניקה אחריות מלאה לכל מוצריה החדשים למשך שנה אחת. הצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לשירותכם ולספק את המענה המקצועי והמדויק ביותר לכל שאלה שעשויה להתעורר בנושא.

העסק שלך צריך יותר

צריך קירור טוב למוצרים שלך?

תערוכת "ישרא-פוד" 2018, גני התערוכה תל אביב

השקת ליין חדש של מקפיאים ומקררים מסחריים מהמותגים המובילים באירופה.
דגמים חדשים למקפיאים וויטרינות לעוגות.
ליין של מוצרים חדשים במגוון צבעים.

בין מוצרינו:

מעדניות בגדלים שונים | מקררים פתוחים למוצרי חלב, ירקות ונקניקים | מקפיאים לעוגות | פתרונות קירור לחברות ומשווקים | מקררים ומקפיאים לעוגות מקפיאים לתצוגה ואחסון דלפקים מנירוסטה ועוד...

לעסק שלך ללקוחות שלך

צריך קירור טוב למוצרים שלך?

חברות לבניית אתרים חברות לבניית אתרים
קטלוג
מילוא קירור בע"מ

צריך מקרר לעסק? מצויין, יש לנו הצעה משתלמת עבורך