התקשרו! 077-2318882‬

מקררים לתרופות

CR-600 מקרר 600 ליטר לתרופות

פירוט על המוצר >

CR-400 מקרר 400 ליטר לתרופות

פירוט על המוצר >

USS-95 מקרר מיני לתרופות

פירוט על המוצר >

מקרר תרופות

תמיד חשוב שיהיה בבית, למשרד או לרכב מקרר מקצועי לאחסון תרופות. מקרר לתרופות מגיע עם שלל של כיווני טמפרטורה שיאפשרו לשמור על התרופות והציוד הרפואי באופן הטוב ביותר מבלי לפגוע באיכותם.

פתרונות קירור חשובים למגוון רחב של עסקים מתחומי תעשייה שונים, אבל בתחום התרופות יש לו חשיבות רבה אף יותר. למעשה, מקרר תרופות עוצמתי ואיכותי הוא אחד הכלים המרכזיים בהם ניתן לבצע שימוש מסחרי, למשל בבתי המרקחת, במרפאות או בבתי החולים. באמצעות מקרר זה ניתן לשמור על התרופות השונות, להבטיח אחסון ברמה הגבוהה ביותר ולמנוע כל פגם בתרופות המשפרות את איכות חייהם של אלה אשר נוטלים אותן. גם מקרר לתרופות תוכלו למצוא בחברת “מילוא קירור חיפה בע”מ”, ואין ספק שתבחרו לעצמכם מוצר איכותי ויעיל במיוחד.

מקרר תרופות – איך בכלל בוחרים אותו?

תרופות רבות מחייבות שמירה על טמפרטורה מסוימת כדי להבטיח את תקינותן ולמנוע מהן להתקלקל. עם מקרר תרופות איכותי תוחלת החיים שלהן תהיה ארוכה יותר, וניתן לבחור את המקרר המתאים על ידי התמקדות במספר גורמים מרכזיים:

 • מקרר שקוף שיאפשר איתור מהיר של המוצרים ושליפה פשוטה שלהם
 • מקרר בנפח הרלוונטי, שיתאים למלאי התרופות הדרוש
 • מקרר במידות המתאימות, שיתאים לשטח הקיים בבית המרקחת או במרפאה
 • מקרר בעיצוב באמת גמר גבוהה
 • מקרר הכולל יחידות קירור בסטנדרט המתקדם ביותר
 • מקרר אותו ייצרו באירופה

בעוד אין ספק כי לרכישת מקרר תרופות מחיר התלוי במאפייניו הייחודיים, אין גם ספק שמדובר באחד הפריטים החיוניים בכל בית עסק שבו יש צורך לשמור על התרופות ועל התוקף שלהן. היום ניתן לבחור מקרר איכותי ועוצמתי שיספק לא רק מענה פונקציונלי אלא עיצוב חדשני, כדי שיוכל להשתלב בעיצוב המרחב כולו. אם כן, הבחירה הנכונה תאפשר לנו ליהנות ממקרר שיתאים לכל מקום בו הוא נדרש – באופן מושלם.

מקרר לתרופות מחיר משתלם

כדי להמשיך וליהנות מהיתרונות שיש לתרופות לספק לאיכות החיים ולבריאות שלנו, נדרשים אחסון נכון והקפדה על טמפרטורה מדויקת. חברת “מילוא קירור חיפה בע”מ” מציעה לכם לבחור מקרר לתרופות מתוך קטלוג המוצרים שלנו, הכולל את הפתרונות המתקדמים ביותר – בעיצובים חדישים ומרהיבים. בזכות השירות האישי של חברי הצוות, הניסיון העשיר של החברה והמקררים האיכותיים המוצעים לקהל הלקוחות, גם אתם יכולים ליהנות מהשילוב בין איכות לנוחות, ובין פונקציונליות לאסתטיקה. במעבדות, במרפאות ובבתי המרקחת, זהו ללא ספק שילוב חיוני ומנצח, והוא בר השגה יותר מתמיד.

העסק שלך צריך יותר

צריך קירור טוב למוצרים שלך?

  תערוכת "ישרא-פוד" 2018, גני התערוכה תל אביב

  השקת ליין חדש של מקפיאים ומקררים מסחריים מהמותגים המובילים באירופה.
  דגמים חדשים למקפיאים וויטרינות לעוגות.
  ליין של מוצרים חדשים במגוון צבעים.

  בין מוצרינו:

  מעדניות בגדלים שונים | מקררים פתוחים למוצרי חלב, ירקות ונקניקים | מקפיאים לעוגות | פתרונות קירור לחברות ומשווקים | מקררים ומקפיאים לעוגות מקפיאים לתצוגה ואחסון דלפקים מנירוסטה ועוד...

  לעסק שלך ללקוחות שלך

  צריך קירור טוב למוצרים שלך?

   חברות לבניית אתרים חברות לבניית אתרים
   קטלוג
   מילוא קירור בע

   צריך מקרר לעסק? מצוין, יש לנו הצעה משתלמת עבורך