התקשרו! 03-5626265

מקררים פתוחים עם יחידה חיצונית

מקרר תצוגה עם דלתות זכוכית MELIS

פירוט על המוצר >

MELIS GONDOL מקרר פתוח

פירוט על המוצר >

מקרר חלביה פתוח MELIS

פירוט על המוצר >

MERIC מקרר עם דלתות זכוכית

פירוט על המוצר >

GEDIZ מקרר פתוח

פירוט על המוצר >

TROY מקרר פתוח דו-צדדי

פירוט על המוצר >

LENA מקרר פתוח דו-צדדי

פירוט על המוצר >

TROY - מקרר עם דלתות זכוכית הזזה

פירוט על המוצר >

מקרר לסופרמרקט

מקרר לסופרמרקט יכול להופיע בצורות, גדלים ושימושים שונים ומגוונים. חברת “מילוא קירור חיפה בע”מ” מעניקה לכם את האפשרות לבחור מתוך מגוון מקררים ומקפיאים מסחריים אשר מיוצרים על ידי מיטב החברות האירופאיות. בין אם אתם זקוקים למקרר חלביה, מקרר לעוגות או אפילו מקרר שוכב, תוכלו למצוא את מבוקשכם בקטלוג המוצרים שלנו אשר מוצג בפניכם באתר. במידה ואתם עדיין מתלבטים ולא בטוחים אילו מקררים יכולים לענות על הצרכים שלכם באופן המדויק ביותר, תוכלו לפנות אל הצוות המקצועי שלנו ולקבל את כל המידע אודות הדגמים השונים.

מקרר לסופרמרקט – מענה מדויק לצרכים שלכם

כל חנות, סופרמרקט או מכולת שכונתית זקוקה למקררים שונים בכדי לשמור על טריות הסחורה שלהם. זאת לצד הצגתה בצורה האטרקטיבית ביותר אל מול הלקוחות. השילוב של שני הגורמים הללו, לצד שיקולי שטח ותקציב יוכלו לסייע לנו לבחור מקרר לסופרמרקט בצורה נכונה.

נוכחותם של מקררים בחנויות ובסופרמרקטים הינה כבר בגדר הכרח שאי אפשר לוותר עליו במדינה עם אקלים חם כמו שלנו. אך גם במצב שכזה חשוב להבדיל בין המקררים השונים על מנת ליצור את ההתאמה המדויקת שבין המקרר לבין הצרכים שלכם. בין המקררים הנפוצים יותר ניתן למצוא גם:

מקרר גלידות – יהיה מתאים במיוחד לשם אחסון ותצוגה בפני הלקוחות של גלידות, ארטיקים ושאר המוצרים הקפואים.

מקרר חלביה – יאפשר את אחסון המוצרים בטמפרטורה הנדרשת על מנת שטריותם תישמר בשעה שהם מוצגים לראווה בפני הלקוחות.

מקרר דלפק – סופרמרקטים רבים יכולים להציע לכם גם מוצרי מזון אשר מוכנים במקום, סנדוויצ’ים, פיצות וכו’. מקרר מסוג זה יהיה יעיל במיוחד לשם אחסון המצרכים הדרושים לצד שמירה על מקום עבודה מספק לשם הכנת מוצרי המזון שאתם יכולים להציע ללקוח.

מקררים לסופרמרקטים – פתרונות קירור מגוונים ואיכותיים

באתרנו תוכלו להתרשם ממגוון נרחב של פתרונות קירור, לרבות מעדניות בגדלים השונים, מקררים פתוחים למוצרי חלב ומעדנים, מקפיאים לתצוגה ואחסון, דלפקים מנירוסטה, מקררים ומקפיאים לעוגות 4 צידי זכוכית ומוצרים רבים נוספים. אנו מקפידים על סטנדרטים גבוהים באיכות המוצרים, בשרות ואמינות.

מקרר ירקות

המכולת, הירקן, חנות הטבע או הסופרמרקט הקרוב למקום מגורינו – כולם זקוקים לפתרונות קירור המותאמים למוצרים השונים, ובפרט לפירות ולירקות. כאשר הטריות משחקת תפקיד משמעותי כל כך, תפקידו של בעל העסק לאתר את הדרך הטובה ביותר לדאוג למוצרים, לשלמותם, לאיכותם ולהצגתם באופן מושלם. מקרר ירקות הוא בדיוק הפתרון לצרכים אלה, והוא זמין היום בשלל צורות, דגמים וגדלים. כל שנותר לכם כעת הוא לבחור את המקרר המתאים לבית העסק, וחברת “מילוא קירור חיפה בע”מ” תשמח לסייע לכם הן בזמן שאתם מתלבטים בין הדגמים השונים, והן בתהליך קבלת ההחלטות.

מקרר ירקות בהתאמה אישית

בבואכם לבחור מקרר ירקות מסחרי שיוצב במרכז בית העסק שלכם, חשוב לזכור שישנם סוגים שונים של מקררים המותאמים למגוון עסקים:

 • מקרר פתוח עם מדפים מתכווננים לניצול יעיל של השטח ולפריסה נוחה של מוצרים
 • מקרר עם מספר גדול או קטן יותר של מדפים בהתאם לצרכי העסק
 • מקרר מרכזי הפתוח מכל צדדיו, להצבה במרכז בית העסק ולפריסת מספר רב יותר של מוצרים

כל אחת מהחלופות הללו היא עולם ומלואו, וכל אחת מהן יכולה להתאים לבתי עסק שונים עם המפרט המדויק עבורו. כך ניתן לבחור מקררים בגדלים שונים, לקבוע את מספר המדפים, להחליט איזו תאורה תהיה אידאלית יותר, להגדיר את הצבעים שישתלבו היטב גם בקונספט העיצובי של המקום ולשלוט בטמפרטורה ובנגישות של הלקוחות לכל מוצר. כמו כן, כך ניתן יהיה להבטיח את איכות המקררים – כאשר אתם סמוכים ובטוחים כי הם כוללים טכנולוגיית קירור חדישה. 

מקרר ירקות לסופרמרקט של מילוא קירור

בחירת מקרר ירקות איכותי היא בחירה שתשפיע באופן דרמטי על העסק, על חוויית הקנייה של הלקוחות וגם על הסיכוי שהלקוח יושיט ידו אל ההיצע העשיר וימלא את שק הקניות שלו. חברת “מילוא קירור חיפה בע”מ” עוזרת לכל מרכול, חנות טבע או רשת מזון גדולה לבחור את הפתרון המנצח עבורה, זה שמתאים במידותיו למקום ומספק מענה פנטסטי לצרכי המותג, העובדים וכמובן – הלקוחות. עם מקרר ירקות עוצמתי ואיכותי, גם אתם יכולים לדעת שכל המוצרים שלכם בידיים טובות באמת.

העסק שלך צריך יותר

צריך קירור טוב למוצרים שלך?

  תערוכת "ישרא-פוד" 2018, גני התערוכה תל אביב

  השקת ליין חדש של מקפיאים ומקררים מסחריים מהמותגים המובילים באירופה.
  דגמים חדשים למקפיאים וויטרינות לעוגות.
  ליין של מוצרים חדשים במגוון צבעים.

  בין מוצרינו:

  מעדניות בגדלים שונים | מקררים פתוחים למוצרי חלב, ירקות ונקניקים | מקפיאים לעוגות | פתרונות קירור לחברות ומשווקים | מקררים ומקפיאים לעוגות מקפיאים לתצוגה ואחסון דלפקים מנירוסטה ועוד...

  לעסק שלך ללקוחות שלך

  צריך קירור טוב למוצרים שלך?

   חברות לבניית אתרים חברות לבניית אתרים
   קטלוג
   מילוא קירור בע"מ

   צריך מקרר לעסק? מצוין, יש לנו הצעה משתלמת עבורך