התקשרו! 03-5626265

מקררים פתוחים

מקררים פתוחים עם יחידה חיצונית: מקררים פתוחים עם יחידה פנימית:

מקררים תעשייתיים | מקררים מסחריים

מקררים תעשייתיים מתוצרת מיטב החברות האירופאיות תוכלו למצוא בחברת “מילוא קירור חיפה בע”מ”. חברתנו חרטה על דגלה את מחויבותה ללקוחותיה. לכן אנו מקפידים על ייבוא, שיווק ומכירה של מקררים ומקפיאים מסחריים באיכות הגבוהה ביותר. חברתנו מציעה מזה שנים ארוכות מגוון רחב של פתרונות קירור היכולים להתאים בצורה אידיאלית לרשתות שיווק שונות, מפעלי מזון ואף לקוחות פרטיים.

מקררים תעשייתיים ומסחריים אשר עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר

כל בעל מסעדה, מפעל או מכולת יודע כי הוא חייב שיהיה ברשותו הציוד המתאים אשר יוכל להבטיח את טריותם של מוצרי המזון השונים. כל בית עסק, או לקוח פרטי אשר רוכש מקררים תעשייתיים צריך לשים לב לנקודות הבאות בבחירת המקרר, זאת על מנת לוודא כי הבחירה שלו היא דווקא במקררים האיכותיים ביותר.

התאמה לתפקיד – מקררים חייבים לענות על הצורך של בעל המקום. בין אם מקרר עם ויטרינה, מקרר לעוגות, מקרר גלידות או אפילו מקרר מעדניה.

איכות החומר – חשוב לשים לב כי אתם בוחרים מקררים אשר יהיו עשויים מחומרים שאינם מתבלים מהר, כמו נירוסטה.

מקרר איכותי עם אחריות – כשאתם רוכשים את המקרר חשוב לוודא כי הוא מחברה ידועה אשר יכולה להבטיח כי במידת הצורך תוכל להעניק לכם את האחריות לתיקון המקרר. חברות אירופאיות מומלצות במיוחד כמקור לרכישת מקררים תעשייתיים. זאת משום שחברות אלה מקפידות לייצר מקררים באיכות הגבוהה ביותר.

מילוא קירור חיפה בע”מ – גם בשעה שהמקרר זקוק לתיקון

חלק בלתי נפרד מן השירותים אשר חברת “מילוא קירור חיפה בע”מ” מעניקה כולל תיקון ותחזוקה של מקררים תעשייתיים באמצעות טכנאים מנוסים ומיומנים. כל בעל מכולת, מסעדה או מפעל יודע כי תקלה באחד המקררים דורשת התייחסות מיידית ותיקון מקצועי. מערכות הקירור השונות נועדו לשמור על חומרי הגלם באופן האופטימלי שלהם, כך שבשעה שישנה תקלה, עלול להיווצר מצב בו בית העסק עשוי לספוג הפסדים כלכליים במידה והתקלה לא מתוקנת.

אנו מזמינים אתכם לפנות אל חברתנו בכל מצב בו מתגלה תקלה או בעיה כלשהי במקרר התעשייתי שלכם.

העסק שלך צריך יותר

צריך קירור טוב למוצרים שלך?

תערוכת "ישרא-פוד" 2018, גני התערוכה תל אביב

השקת ליין חדש של מקפיאים ומקררים מסחריים מהמותגים המובילים באירופה.
דגמים חדשים למקפיאים וויטרינות לעוגות.
ליין של מוצרים חדשים במגוון צבעים.

בין מוצרינו:

מעדניות בגדלים שונים | מקררים פתוחים למוצרי חלב, ירקות ונקניקים | מקפיאים לעוגות | פתרונות קירור לחברות ומשווקים | מקררים ומקפיאים לעוגות מקפיאים לתצוגה ואחסון דלפקים מנירוסטה ועוד...

לעסק שלך ללקוחות שלך

צריך קירור טוב למוצרים שלך?

חברות לבניית אתרים חברות לבניית אתרים
קטלוג
מילוא קירור בע"מ

צריך מקרר לעסק? מצויין, יש לנו הצעה משתלמת עבורך